Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724073571
Pris fra 68 krtil 199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Skærmbeskytter - Samsung Galaxy A35 5G - Ultra-Wide Fit
68 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter - Samsung Galaxy A35 5G - Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass Skærmbeskytter - Ultra-Wide Fit med EasyAligner til Samsung Galaxy A35 5G, Beskyt din Samsung Galaxy A35 5G med, PanzerGlass Screen Protector, , der dækker fra kant til kant og er nem at installere. Med EasyAligner sikrer denne ultrabredt tilpassede skærmbeskytter en boblefri påsætning og langvarig beskyttelse af din enhed. Vigtige funktioner: Præcis kompatibilitet: Skræddersyet til Samsung Galaxy A35 5G, hvilket giver en perfekt pasform og maksimal skærmdækning. Ultrabred pasform: Dækker skærmen fra kant til kant uden at gå på kompromis med berøringsfølsomheden eller skærmens klarhed. EasyAligner medfølger: Sikrer en jævn og problemfri påsætning hver gang. Holdbar beskyttelse: Beskytter mod ridser, pletter og hverdagens stød, så skærmen er sikker på lang sigt. Krystalklar skærm: Bevarer levende farver og skarphed for en optimal seeroplevelse. Vælg, PanzerGlass Screen Protector, til din Samsung Galaxy A35 5G, og nyd førsteklasses beskyttelse med ubesværet installation og en fejlfri finish. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724073571
Varenr.: D12583
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Samsung Galaxy A35
69 kr
Til butik
PanzerGlass Samsung Galaxy A35 billede

Produktinformation

PanzerGlass Samsung Galaxy A35 Beskytt din Samsung Galaxy A35 med PanzerGlass, det ultimative skærmbeskyttelsesprodukt. Dette robust glas er designet til at modstå støds, ridser og skader, så din telefon forbliver i perfekt stand. Med en tykkelse på kun 0...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724073571
Varenr.: 124523
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass skærmbeskytter til Samsung Galaxy A35 - Ultra-Wide Fit med EasyAligner
69 kr
Til butik
PanzerGlass skærmbeskytter til Samsung Galaxy A35 - Ultra-Wide Fit med EasyAligner billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A3560 % genanvendt glas. 100 % styrke. 100 % original. Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass får du det hele. Det hærdede glas fungerer som en diskret airbag, der holder både ridser, revner, slag og stød på sikker afstand, så du kan gå gennem livet med ro i maven og en skærm, der bliver ved med at se ud som ny. Skærmbeskytteren er lavet af næsten to tredjedele genanvendt glas og har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs. Den medfølgende EasyAligner lavet af 100 % genanvendt plast gør installationen så legende let, at de fleste kan klare den i første forsøg. Og ellers følger du bare trin-for-trin-guiden eller scanner QR-koden til sådan-installerer-du-videoen. Når først skærmbeskyttelsen sidder på telefonen, er det slut med at frygte synet af din skærm med kurs mod asfalten. Det kommer muligvis aldrig til at ske, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede "Tilføj til kurv". Skærmbeskytteren kan forlænge levetiden på din telefon, så du en dag kan give den videre til en anden, som vil elske den lige så højt som dig. Det er ren telefonkærlighed – og én måde at bidrage til en mere bæredygtig fremtid på! En anden er at bruge mindre emballage: I 2024 reducerede vi mængden af papir i vores emballager med 66 %*, og vi leverer selvfølgelig dette produkt i en genanvendelig FSC -mærket æske. Skærmbeskytteren har størrelsen "Ultra-Wide Fit". Det betyder, at den dækker fronten af din telefon, samtidig med at den giver dig en fuldendt skærmoplevelse og efterlader lidt plads langs kanterne til et beskyttende cover fra PanzerGlass . Det kunne fx være et designercover fra CARE by PanzerGlass . Og vil du passe ekstra godt på din telefon, kan du nemt kombinere skærmbeskytteren og coveret med en PanzerGlass PicturePerfect eller Hoops kameralinsebeskytter. *Gennemsnitlig reduktion fra 2022 til 2024 beregnet ved at sam...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5711724073571
Varenr.: 2078265
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Samsung Galaxy A35
74 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass skærmbeskytter til Samsung Galaxy A35 - Ultra-Wide Fit med EasyAligner
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A35 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy A35 5g
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK68 kr117 krKøb
2Ultrashop69 kr69 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4CompuMail DK74 kr74 krKøb
5Vivas DK89 kr158 krKøb
6Proshop DK169 kr208 krKøb
7Dustin DK181 kr267,25 krKøb
8CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy A35 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202668 kr1 kr (1%)
16. maj 202669 kr1 kr (1%)
17. apr. 202668 kr1 kr (1%)
8. apr. 202669 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674 kr5 kr (7%)
22. mar. 202669 kr5 kr (7%)
21. mar. 202674 kr5 kr (7%)
14. mar. 202669 kr5 kr (7%)
13. mar. 202674 kr19 kr (20%)
12. mar. 202693 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret