Gå til hovedindhold

PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner

Pris fra 119 krtil 259 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse til iPhone 17/16 Pro 6,3" - PanzerGlass Clear Classic Fit
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse til iPhone 17/16 Pro 6,3" - PanzerGlass Clear Classic Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3", iP...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685025808
Varenr.: 1818587
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3 iPhone 17
129 kr
Til butik
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3 iPhone 17 billede

Produktinformation

PanzerGlass Screen Protector til iPhone 17 (2025) Beskyttelsen af din iPhone 17 (2025) er nu sikret med PanzerGlass Screen Protector. Designet specifikt til at passe perfekt til din enhed, beskytter denne skærmbeskytter mod ridser, stød og skader. Den ava...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685025808
Varenr.: 106373
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Classic Fit Iphone 17
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Classic Fit Iphone 17 billede

Produktinformation

60% genanvendt glas = Samme styrke. Cirkulationsløsning. Denne beskyttelse er lavet af 60% genanvendt glas. Klassisk pasform = Standard pasform, der dækker den aktive del af din skærm og holder den sikker mod hverdagens fumlen, fald og skærmbrud. Faldbeskyttelse = Beskytter mod knusende fald på hårde fortove, ubarmhjertige badeværelsesgulve og andre hårde overflader. Ridsefast = Beskytter din enhed mod ridser forårsaget af hverdagens farer. Stødresistent = Holder din enhed sikker mod hverdagens fumlen, fald og skærmbrud. Længere levetid = Forlæng levetiden på din enhed, så du kan nyde den længere og give den videre, når du ikke længere har brug for den. 100% berøringsfølsomhed = Føles som den originale skærm med 100% berøringsfølsomhed. Incl. EasyAligner = Leveres med en EasyAligner, der gør installationen så enkel, at du kan gøre det perfekt, selvom du er klodset. Krystalklar visning = Så klar, at du måske ikke engang bemærker, at den er der, godt, ikke før din enhed tumbler til jorden, og din skærm forbliver intakt. Fingeraftryksresistent = Afviser olie og vand, hvilket reducerer spor af fingeraftryk samt snavs, desinfektionsgel og håndlotion. Etui-venlig = Holder din skærm sikker, mens der stadig er plads til et beskyttende etui. FSC™-certificeret emballage = Leveres i en kasse lavet af genanvendeligt FSC™-certificeret papir.

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Skærmbeskyttelser
Artikel nr.: PG97490
EAN: 5715685025808
Varenr.: 5020057459
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner
136 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector iPhone 17 | iPhone 16 Pro | Classic Fit w. EasyAligner
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse til iPhone 17/16 Pro 6,3" - PanzerGlass Clear Classic Fit
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 17/iphone 16 Pro - Clear Classic Fit - Skærmbeskyttelse
179,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3 iPhone 17
225 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 17 / 16 Pro Skærmbeskytter
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK119 kr119 krKøb
2Ultrashop129 kr129 krKøb
3Dustin DK131 kr217,25 krKøb
4Teknikproffset DK136 kr185 krKøb
5Proshop DK139 kr178 krKøb
6Vivas DK139 kr208 krKøb
7Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
8CompuMail DK225 kr225 krKøb
9Komplett DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner i 143 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for PanzerGlass Skærmbeskyttelse til iPhone 17/iPhone 16 Pro – Classic Fit med EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026119 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026129 kr2 kr (2%)
27. apr. 2026131 kr2 kr (2%)
26. apr. 2026129 kr7,05 kr (6%)
23. apr. 2026121,95 kr7 kr (5%)
27. mar. 2026128,95 kr2,05 kr (2%)
26. mar. 2026131 kr2,05 kr (2%)
19. mar. 2026128,95 kr2,05 kr (2%)
4. feb. 2026131 kr12 kr (10%)
2. feb. 2026119 kr12 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret