Gå til hovedindhold

PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner

Pris fra 89 krtil 225 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse til iPhone 17 Air 6,6" - PanzerGlass Clear Classic Fit
-31%89 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse til iPhone 17 Air 6,6" - PanzerGlass Clear Classic Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.6", Cl...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.07g
EAN: 5715685025662
Varenr.: 1818876
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.6 iPhone 17 Air
99 kr
Til butik
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.6 iPhone 17 Air billede

Produktinformation

PanzerGlass Screen Protector til iPhone 17 Air (2025) Beskyttelse møder klarhed med PanzerGlass Screen Protector til iPhone 17 Air. Designet specielt til at passe perfekt til din iPhone 2025, tilbyder denne skærmbeskyttelse enestående modstandsdygtighed m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685025662
Varenr.: 106383
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner
99 kr
Til butik
PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner billede

Produktinformation

Tynd, stærk og nem at montere. Beskyt din iPhone Air-skærm med PanzerGlass. Classic Fit-design, krystalklart hærdet glas og EasyAligner for perfekt, bobelfri montering. Kompatibel med, iPhone Air, Classic Fit, – fuld dækning af fronten, Klar hærdet glas, Ridse- og slagfast, Inkluderer, EasyAligner, Anti-fingeraftryksbelægning, Design, der passer til etuier, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone Air
EAN: 5715685025662
Varenr.: D38338
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone Air Skærmbeskytter
-50%99,5 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse til iPhone 17 Air 6,6" - PanzerGlass Clear Classic Fit
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - For mobiltelefon - for Apple iPhone Air
109,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone Air - Clear Classic Fit Skærmbeskyttelse
129,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Classic Fit Iphone Air
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector iPhone Air | Classic Fit w. EasyAligner
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.6" iPhone 17 Air
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK89 kr89 krKøb
2Ultrashop99 kr99 krKøb
3Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
4Komplett DK99,5 kr99,5 krKøb
5Vivas DK109 kr178 krKøb
6CS MEGASTORE DK109,95 kr148,95 krKøb
7Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
8Dustin DK131 kr217,25 krKøb
9Proshop DK139 kr178 krKøb
10CompuMail DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner i 181 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone Air – Classic Fit med EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202689 kr10 kr (10%)
5. maj 202699 kr
23. apr. 202699,5 kr5,5 kr (5%)
11. apr. 2026105 kr14 kr (12%)
10. apr. 2026119 kr
27. mar. 2026119,95 kr11,05 kr (8%)
26. mar. 2026131 kr11,05 kr (9%)
22. mar. 2026119,95 kr
20. mar. 2026119 kr
17. mar. 2026119,95 kr10,95 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret