Gå til hovedindhold

PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner

Pris fra 159 krtil 265 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 17. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse PanzerGlass iPhone 17 Pro 6,3" (Clear, Ultra-Wide Fit)
159 kr
Til butik
Skærmbeskyttelse PanzerGlass iPhone 17 Pro 6,3" (Clear, Ultra-Wide Fit) billede

Produktinformation

PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3" Pro...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685025815
Varenr.: 1818678
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Iphone 17 Pro
169 kr
Til butik
Panzerglass Ultra-wide Fit Iphone 17 Pro billede

Produktinformation

60% genanvendt glas = Samme styrke. Cirkulationsløsning. Denne beskytter er lavet af 60% genanvendt glas. Ultra-bred pasform = Dækker hele forsiden af din enhed for at give et komplet og klart billede af din skærm, mens der stadig er plads til et cover. Faldbeskyttelse = Beskytter mod knusende fald på stenholdige fortove, hårde badeværelsesgulve og andre enhedsmadrende overflader. Ridseresistent = Beskytter din enhed mod ridser forårsaget af hverdagens farer. Stødresistent = Holder din enhed sikker mod daglige fumlerier, fald og skærmbrud. Forlænget levetid = Forlæng levetiden for din enhed, så du kan nyde den længere og give den videre til andre, når du ikke længere har brug for den. 100% berøringsfølsomhed = Føles som den originale skærm med 100% berøringsfølsomhed. Inkl. EasyAligner = Kommer med en EasyAligner, der gør installationen så enkel, at du kan gøre det perfekt, selvom du er klodset. Krystalklar visning = Så klar, at du måske ikke engang bemærker, at den er der, godt, ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke går i stykker. Fingeraftryksresistent = Afviser olie og vand, hvilket reducerer spor af fingeraftryk samt snavs, desinfektionsgel og håndlotion. Covervenlig = Holder din skærm sikker, mens der stadig er plads til et beskyttende cover. FSC™-certificeret emballage = Kommer i en kasse lavet af genanvendeligt FSC™-certificeret papir.

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Skærmbeskyttelser
Artikel nr.: PG99748
EAN: 5715685025815
Varenr.: 5020057460
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3 iPhone 17 Pro
179 kr
Til butik
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3 iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

PanzerGlass Screen Protector til iPhone 17 Pro Beskyttelse møder stil med PanzerGlass Screen Protector til iPhone 2025 63 (iPhone 17 Pro). Denne skærmbeskyttelse er designet til at holde din iPhones skærm fri for ridser, skader og fingeraftryk. Med en rob...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685025815
Varenr.: 106376
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse PanzerGlass iPhone 17 Pro 6,3" (Clear, Ultra-Wide Fit)
179 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector iPhone 17 Pro | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 17 Pro - Clear Ultra-wide Fit - Skærmbeskyttelse
189,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner
191 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 17 Pro Skærmbeskytter
259 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass® Screen Protector iPhone 2025 6.3 iPhone 17 Pro
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK159 kr159 krKøb
2Dustin DK169 kr255,25 krKøb
3Ultrashop179 kr179 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Proshop DK189 kr228 krKøb
6Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
7Teknikproffset DK191 kr240 krKøb
8Komplett DK259 kr259 krKøb
9CompuMail DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner i 179 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for PanzerGlass – Skærmbeskytter til iPhone 17 Pro – Ultra-bred pasform med EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026159 kr3 kr (2%)
17. maj 2026156 kr3 kr (2%)
5. maj 2026159 kr10 kr (6%)
22. apr. 2026169 kr10 kr (6%)
8. apr. 2026179 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026181 kr2 kr (1%)
22. mar. 2026179 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026181 kr2 kr (1%)
13. mar. 2026179 kr2 kr (1%)
12. mar. 2026181 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret