Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5711724127410
Pris fra 113 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 28. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Skærmbeskyttelse til beskyttelse af privatlivets fred, iPhone 13 mini
113 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskyttelse til beskyttelse af privatlivets fred, iPhone 13 mini billede

Produktinformation

En tynd, stødabsorberende glasfilm til beskyttelse af telefonens skærm. PanzerGlass er ridsefast og ni gange mere holdbar end almindeligt glas. Den er kun 0,4 mm tynd og vejer kun 7 gram. Beskyt mod nysgerrige blikke. En tynd, stødabsorberende glasfilm til at beskytte din telefonskærm. PanzerGlass glasfilm beskytter din skærm mod stød og er ni gange mere holdbar end almindeligt glas. Den er kun 0,4 mm tynd og vejer kun 7 gram. Glasfilmens belægning forhindrer fingeraftryk og andre forurenende stoffer i at sætte sig fast på overfladen og gør den nem at rengøre. Glasfilmen giver privatlivets fred mod nysgerrige blikke. Touchskærmens taktile fornemmelse forbliver 100 % nøjagtig, mens glasfilmen beskytter skærmen. Hurtig og nem at installere med klare installationsinstruktioner. 0,4 mm tynd glasfilm, Vejer kun 7 gram, Hurtig og nem at installere. Beskyttelse af privatlivets fred mod nysgerrige øjne, Hærdet glas, Fremragende taktil fornemmelse, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724127410
Varenr.: D13438
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent Apple iPhone 13 mini
178 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini
179 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 13 Mini | Standard Fit
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
2CompuMail DK178 kr178 krKøb
3CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
4Proshop DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini i 168 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - med fortrolighedsfilter - for Apple iPhone 13 mini de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026113 kr1 kr (1%)
28. maj 2026112 kr1 kr (1%)
22. maj 2026113 kr1 kr (1%)
16. maj 2026114 kr1 kr (1%)
1. maj 2026113 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026112 kr29 kr (21%)
26. apr. 2026141 kr38 kr (21%)
14. apr. 2026179 kr30 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret