Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685026713
Pris fra 230,95 krtil 335 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 104,05 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17
230,95 kr
Til butik
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
Farve: 2
Artikel nr.: PG23154
EAN: 5715685026713
Varenr.: 24498122
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Anti-Reflective Armor Skærmbeskytter til iPhone 17 / iPhone 16 Pro
249 kr
Til butik
PanzerGlass Anti-Reflective Armor Skærmbeskytter til iPhone 17 / iPhone 16 Pro billede

Produktinformation

PanzerGlass Anti-Reflective Armor Screen Protector Oplev en ny dimension af skærmbeskyttelse med PanzerGlass Anti-Reflective Armor Screen Protector. Dette premium skærmbeskyttelse er designet til at bevare dit displays klarhed og beskytte det mod ridser o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685026713
Varenr.: 106399
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Anti-Reflective Armor Screen Protector iPhone 17 | iPhone 16 Pro w. EasyAligner
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass Anti-Reflective Armor Screen Protector iPhone 17 | iPhone 16 Pro w. EasyAligner billede

Produktinformation

Når solen skinner, og du stadig kan se ALT på din skærm - så ved du, det er PanzerGlass® Anti-Reflective Armor. Denne skærmbeskyttelse er lavet af 60 % genanvendt glas og beskytter din telefon mod hverdagens uheld som ridser, stød og tab. Den nye anti-reflekterende behandling minimerer genskær og maksimerer lysgennemtrængningen, så du kan se skærmen, selv i strålende sollys. Den særlige overflade er inspireret af strukturen i en natsværmers øje (jep, du læste rigtigt!) og giver både bløde visuelle effekter, lav friktion og anti-glare egenskaber. Over 94 % lysgennemtrængning. Under 0,3 % reflektivitet. Ret sejt, ikke? Den medfølgende EasyAligner lavet af 100 % genanvendt plast gør monteringen så legende let, at de fleste kan klare det i første forsøg. Og ellers følger du bare den trinbaserede guide eller scanner QR-koden til sådan-monterer-du-videoen. Når først skærmbeskyttelsen sidder på telefonen, er det slut med at frygte synet af din skærm med kurs mod asfalten. Det kommer muligvis aldrig til at ske, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede på "Tilføj til kurv". Vil du give din telefon 360-graders beskyttelse? Kombinér med PanzerGlass® PicturePerfect eller Hoops® kameralinsebeskyttelse og et CARE by PanzerGlass® cover.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PG23154
EAN: 5715685026713
Varenr.: 3390414
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 17/iphone 16 Pro - Anti-reflective Armor Skærmbeskyttelse
259,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass – Anti-Reflective Armor skærmbeskytter – iPhone 17/iPhone 16 Pro – med EasyAligner
286 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Anti-Reflective Armor Skærmbeskytter til iPhone 17 / iPhone 16 Pro
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK230,95 kr269,95 krKøb
2Ultrashop249 kr249 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb
4Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
5Teknikproffset DK286 kr335 krKøb
6CompuMail DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 230,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 16 Pro, 17 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026230,95 kr3,05 kr (1%)
26. apr. 2026234 kr3,05 kr (1%)
23. apr. 2026230,95 kr3,05 kr (1%)
11. apr. 2026234 kr3,95 kr (2%)
26. mar. 2026237,95 kr11,05 kr (4%)
25. mar. 2026249 kr11,05 kr (5%)
18. mar. 2026237,95 kr11,05 kr (4%)
17. mar. 2026249 kr10,05 kr (4%)
16. mar. 2026238,95 kr10,05 kr (4%)
14. mar. 2026249 kr11,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret