Gå til hovedindhold

Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724027116
Pris fra 144 krtil 275,94 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 131,94 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 6. maj

Sammenlign priser på Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass 2711 skärmskydd Genomskinligt skärmskydd Apple 1 styck
-37%144 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass 2711 skärmskydd Genomskinligt skärmskydd Apple 1 styck billede

Produktinformation

PanzerGlass 2711. Typ av skärmskydd: Genomskinligt skärmskydd, Brand kompatibilitet: Apple, Kompatibilitet: iPhone 12/12 Pro, Skyddsfunktioner: Reptålig, Antibakteriell. Material: Härdat glas, Produktens färg: Transparent. Antal per förpackning: 1 styck.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724027116
Varenr.: A15497
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass til iPhone 12/12 Pro - sort ramme, 6,1"
149 kr
Til butik
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass til iPhone 12/12 Pro - sort ramme, 6,1" billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - 6.1" - rammefarve sort - for Apple iPhone 12, 12 ProBeskyt din telefon mod hverdagens udfordringer med PanzerGlass. Utilsigtede bump mod skarpe genstande i lommen eller drop på stenhårdt underlag er ikke noget problem for denne skærmbeskyttelse, der er modstandsdygtig over for ridser og stød. Den har endda en fingeraftryksafvisende overfladebehandling med antibakteriel effekt, der reducerer spor af fedtfingre og dræber op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier. Skærmbeskyttelsen er nem at sætte på, og når den er sat på, vil du aldrig mere frygte at se din telefon falde. Det kan være, det aldrig sker – men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke trykkede på "Tilføj til kurv".Edge-to-EdgeDen covervenlige pasform fra kant til kant dækker skærmen fuldstændig og er designet til at fungere sammen med de fleste covers.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.Diamant styrkeDiamantstyrke varer – næsten – evigt, og det er vores absolut stærkeste glas.AntibakterielDræber dokumenteret op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier iht. ISO 22196 og JIS Z 2801.KrystalklartSå gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.Original skærmbeskytterHvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prø...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.07g
EAN: 5711724027116
Varenr.: 1813080
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 12, 12 Pro
159 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 12, 12 Pro billede

Produktinformation

PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent til Apple iPhone 12, 12 Pro Beskyttelse møder stil med PanzerGlass Skærmbeskytter til din Apple iPhone 12 og 12 Pro. Denne skærmbeskytter er designet til at give maksimal beskyttelse uden at gå på kompromis med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724027116
Varenr.: 40323
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide Fit | Iphone 12/12 Pro
162,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 12, 12 Pro
168 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass til iPhone 12/12 Pro - sort ramme, 6,1"
169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Apple iPhone 12 | 12 Pro | Edge-to-Edge
-28%179 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A
229 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Panzerglass Iphone 12/12 Pro Sort
275,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK144 kr193 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Ultrashop159 kr159 krKøb
4CS MEGASTORE DK162,95 kr201,95 krKøb
5CompuMail DK168 kr168 krKøb
6Vivas DK169 kr238 krKøb
7Proshop DK179 kr179 krKøb
8InkClub DK229 kr229 krKøb
9Hertels Boresko275,94 kr275,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 24% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Panzerglass PanzerGlass Skærmbeskyttelse iPhone 12/12 Pro, Sort PNZ65290 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026144 kr2 kr (1%)
21. maj 2026146 kr1 kr (1%)
16. maj 2026147 kr1 kr (1%)
12. maj 2026146 kr78 kr (115%)
6. maj 202668 kr78 kr (53%)
5. maj 2026146 kr78 kr (115%)
1. maj 202668 kr77 kr (53%)
30. apr. 2026145 kr77 kr (113%)
18. mar. 202668 kr91 kr (57%)
17. mar. 2026159 kr91 kr (134%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret