Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004469
Pris fra 82 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Etui - Sort - MagSafe - iPhone 16 Pro
82 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - Etui - Sort - MagSafe - iPhone 16 Pro billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Moderigtigt etui - Sort med MagSafe til iPhone 16 Pro (6.3), Giv din iPhone 16 Pro et løft med, CARE by PanzerGlass Fashionable Case, i sort. Dette etui kombinerer minimalistisk design med robust beskyttelse og sikrer, at din enhed forbliver stilfuld og sikker, samtidig med at den tilbyder fuld MagSafe-kompatibilitet. Vigtige funktioner: Kompatibilitet: Skræddersyet til iPhone 16 Pro (6.3) med præcise udskæringer, der giver problemfri adgang til alle funktioner. MagSafe-klar: Understøtter fuldt ud MagSafe-teknologi til ubesværet trådløs opladning og integration af tilbehør. Elegant sort design: Tidløs og moderne æstetik, der passer til enhver lejlighed. Pålidelig beskyttelse: Fremstillet af holdbare materialer, der beskytter mod ridser, stød og daglig slitage. Miljøvenlige materialer: Fremstillet af bæredygtige materialer og leveret i FSC-certificeret emballage. Beskyt din iPhone 16 Pro med, CARE by PanzerGlass Fashionable Case,, hvor funktionalitet møder moderne stil. Perfekt til hverdagsbrug og meget mere!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685004469
Varenr.: D12571
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro
127 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Care By Panzerglass - Iphone 16 Pro - Cover - Magsafe - Sort
159,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Fashion Black MagSafe iPhone 16 Pro
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK82 kr131 krKøb
2CompuMail DK127 kr127 krKøb
3Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Proshop DK189 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro i 182 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Black w. MagSafe iPhone 16 Pro Beskyttelsescover Sort Apple iPhone 16 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202682 kr1 kr (1%)
14. maj 202683 kr1 kr (1%)
6. maj 202682 kr13 kr (14%)
5. maj 202695 kr1 kr (1%)
3. maj 202696 kr1 kr (1%)
2. maj 202697 kr1 kr (1%)
30. apr. 202698 kr1 kr (1%)
28. apr. 202699 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026101 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret