Gå til hovedindhold

Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

PanasonicDigitalkameraerEAN: 5025232921379
Pris fra 10.958 krtil 16.025,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5.067,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10958 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic Lumix G DC-GH5M2 20.3Megapixel Digitalkamera
10.958 kr
Til butik
Panasonic Lumix G DC-GH5M2 20.3Megapixel Digitalkamera billede

Produktinformation

Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Artikel nr.: DC-GH5M2ME
EAN: 5025232921379
Varenr.: 1001602598
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - digital camera 12-60mm lens
11.094 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panasonic Lumix Gh5 Ii + 12-60/ 3,6-5,6
11.149 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth
11.278 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Panasonic GH5M2 12-60/3.5-5.6
-12%16.025,95 kr
Før 18.210,28 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10.958 kr10.958 krKøb
2Proshop DK11.094 kr11.094 krKøb
3Dustin DK11.149 kr11.235,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK11.278 kr11.278 krKøb
5MAXiPRO16.025,95 kr16.025,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth i 151 dage. Laveste pris i perioden er 10.958 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 11.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.356 kr.

Den nuværende pris på 10.958 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Panasonic Lumix G DC-GH5M2 - Digitalkamera - spejlløst - 20.3 MP - Four Thirds - 6K / 60 fps - 5x optisk zoom 12 - 60 mm objektiv - Wi-Fi, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202610.958 kr38 kr (0%)
13. apr. 202610.996 kr61 kr (1%)
10. apr. 202611.057 kr210 kr (2%)
9. apr. 202611.267 kr159 kr (1%)
8. apr. 202611.426 kr1 kr (0%)
7. apr. 202611.427 kr1 kr (0%)
6. apr. 202611.428 kr1 kr (0%)
4. apr. 202611.429 kr1 kr (0%)
2. apr. 202611.430 kr1 kr (0%)
1. apr. 202611.431 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret