Gå til hovedindhold

Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

PanasonicDigitalkameraerEAN: 5025232927784
Pris fra 14.042 krtil 23.066,34 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9.024,34 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14042 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Lumix DC-S5M2K - digital camera 20-60mm F3.5-5.6 lens
14.042 kr
Til butik
Panasonic Lumix DC-S5M2K - digital camera 20-60mm F3.5-5.6 lens billede

Produktinformation

Digitalkamera, spejlløst, 24.2 MP, Full Frame, 6K / 30 fps, 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv, Wi-Fi, Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Kamera
Artikel nr.: DC-S5M2KE
EAN: 5025232927784
Varenr.: 3255252
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth
14.794 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panasonic Lumix S5m2 + Lumix S 20-60mm F3.5-5.6
19.999 kr
Til butik
Panasonic Lumix S5m2 + Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 billede

Produktinformation

To kortpladser, begge UHS-II Batteri med høj kapacitet på 2200 mAh HDMI Type A i fuld størrelse og højhastigheds-USB 3.2 Gen 2 Trådløs forbindelse med Wi-Fi 5 GHz & 2,4 GHz Robust konstruktion med trykstøbte rammer i magnesiumlegering Bølgeformsmonitor, vektorskop og zebramønstre Dual Native ISO-følsomhed, der minimerer støjgenerering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Systemkameraer
Artikel nr.: DC-S5M2KE
EAN: 5025232927784
Varenr.: 5011322283
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Panasonic Lumix S5M2 20-60mm kit
23.066,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK14.042 kr14.042 krKøb
2CS MEGASTORE DK14.794 kr14.794 krKøb
3Dustin DK19.999 kr20.085,25 krKøb
4MAXiPRO23.066,34 kr23.066,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth i 182 dage. Laveste pris i perioden er 11.940 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 16.985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.507 kr.

Den nuværende pris på 14.042 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Panasonic Lumix DC-S5M2K - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - Full Frame - 6K / 30 fps - 3x optisk zoom 20-60 mm F3.5-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202614.042 kr656 kr (4%)
13. maj 202614.698 kr1 kr (0%)
12. maj 202614.699 kr1 kr (0%)
6. maj 202614.698 kr1 kr (0%)
5. maj 202614.699 kr1 kr (0%)
30. apr. 202614.698 kr1 kr (0%)
29. apr. 202614.699 kr1 kr (0%)
22. apr. 202614.698 kr1 kr (0%)
20. apr. 202614.699 kr1 kr (0%)
19. apr. 202614.698 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret