Gå til hovedindhold

Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium

AntidarkLamperEAN: 5706872055937
Pris fra 602 krtil 925 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 323 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Palla T1 batterilampe / bordlampe, mat sort
-35%602 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Palla T1 batterilampe / bordlampe, mat sort billede

Produktinformation

ANTIDARK Palla T1 batterilampe/bordlampe, mat sort med skærm i opalglas Den elegante Palla T1 batterilampe har tre indstillinger for farvetemperatur, så du selv kan vælge om du ønsker et varmt dæmpet lys eller en mere funktionel belysning. Bordlampe kan b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872055937
Varenr.: 2-399-1-2
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla genopladelig bordlampe, sort
602 kr
Til butik
Antidark Palla genopladelig bordlampe, sort billede

Produktinformation

Bærbar bordlampe i sort - skab stemning overalt Med denne genopladelige bordlampe i sort fra Antidark får du mere end blot lys - du får en fleksibel løsning, der følger dig fra altanen til sofabordet. Lampens runde opalglas og varme metaltone tilfører...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 185 x 135 x 115 mm
EAN: 5706872055937
Varenr.: 6644004657
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla genopladelig bordlampe, sort
699 kr
Til butik
Antidark Palla genopladelig bordlampe, sort billede

Produktinformation

Genopladelig bordlampe i sort fleksibel belysning til inde og ude En travl hverdag kræver lys, der kan følge dig fra det hyggelige hjørne i stuen til de sene aftener på terrassen. Med denne genopladelige bordlampe i sort får du en belysningsløsning, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 185 x 135 x 115 mm
EAN: 5706872055937
Varenr.: 6644004657
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium
-23%715 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Palla Table lamp T1 - Palla Table lamp T1 - Black
925 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk602 kr602 krKøb
2LampeGuru.dk602 kr602 krKøb
3Greenline699 kr699 krKøb
4Lampemesteren DK715 kr715 krKøb
5Antidark925 kr925 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium i 171 dage. Laveste pris i perioden er 602 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 645 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Palla T1 Portable Bordlampe Black ANTIDARK - Soveværelse - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026602 kr97 kr (14%)
16. maj 2026699 kr97 kr (16%)
3. maj 2026602 kr97 kr (14%)
2. maj 2026699 kr97 kr (16%)
21. apr. 2026602 kr113 kr (16%)
19. apr. 2026715 kr113 kr (19%)
22. mar. 2026602 kr18 kr (3%)
1. mar. 2026620 kr9 kr (1%)
20. feb. 2026629 kr18 kr (3%)
6. feb. 2026611 kr104 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret