Gå til hovedindhold

Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas

AntidarkLamperEAN: 5706872041459
Pris fra 612 krtil 1.029 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 417 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Palla P135 pendel, messing
-41%612 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Palla P135 pendel, messing billede

Produktinformation

Antidark Palla P135 pendel, messing Palla har med det matterede glas et diffust og behageligt lys, som skaber en hyggelig atmosfære uden at forårsage blænding. Palla er desuden konstrueret således, at lyset smukt spredes over hele glasfladen, uden at der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872041459
Varenr.: 2-283-01-4
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla pendel, messing
612 kr
Til butik
Antidark Palla pendel, messing billede

Produktinformation

Palla-serien - Elegant glas pendel til ethvert rum Palla er en unik serie af runde lamper fremstillet i opalhvidt glas, der kombinerer tidløst design med en enkel og sofistikeret charme. Med flere størrelser og designs er serien skabt til nemt at passe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: brass
Størrelse: 13.5 cm
EAN: 5706872041459
Varenr.: 6641001653
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla pendel, messing
679 kr
Til butik
Antidark Palla pendel, messing billede

Produktinformation

Palla-serien Sofistikeret glaspendel til ethvert hjem Palla er en elegant serie af pendellamper med runde glaskupler i opalhvidt glas, der forener tidløst design med et enkelt, men sofistikeret udtryk. Serien tilbyder forskellige størrelser og stilarter,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: brass
Størrelse: 13.5 cm
EAN: 5706872041459
Varenr.: 6641001653
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas
-31%706 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Palla P135 - Palla P135 DTW LED - Brass
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk612 kr612 krKøb
2LampeGuru.dk612 kr612 krKøb
3Greenline679 kr679 krKøb
4Lampemesteren DK706 kr706 krKøb
5Antidark1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas

PriceData har fulgt prisen på Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas i 158 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 706 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 677 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Palla P135 LED-pendellampe, opal/messing, CCT ANTIDARK - Stue - Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026612 kr67 kr (10%)
16. maj 2026679 kr10 kr (1%)
16. mar. 2026669 kr5 kr (1%)
15. mar. 2026674 kr5 kr (1%)
10. mar. 2026669 kr5 kr (1%)
3. mar. 2026674 kr15 kr (2%)
28. feb. 2026689 kr17 kr (2%)
27. feb. 2026706 kr7 kr (1%)
25. feb. 2026699 kr14 kr (2%)
24. feb. 2026685 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret