Gå til hovedindhold

Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe

PaladoneSamleobjekterEAN: 5056577711073
Pris fra 75 krtil 169 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Paladone Icon Disney Stitch Dekorationslampe Soft warm light
75 kr
Til butik
Paladone Icon Disney Stitch Dekorationslampe Soft warm light billede

Produktinformation

Paladone Icon Disney Stitch - Dekorationslampe - blødt varmt lys

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Artikel nr.: PP11360LSV2
EAN: 5056577711073
Varenr.: 1002646810
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone Icon Disney Stitch - Dekorationslampe - blødt varmt lys
80 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe
80 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stitch Icon Light
119,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paladone Stitch ikon-lys
120 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ICON LIGHT - STITCH Lys - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Paladone Disney Stitch Icons - Stitch natlys/figurlys
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Paladone Disney Stitch Icons - Stitch natlys/figurlys
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK75 kr75 krKøb
2CS MEGASTORE DK80 kr119 krKøb
3Proshop DK80 kr119 krKøb
4Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
5Teknikproffset DK120 kr169 krKøb
6Geekd129 kr129 krKøb
7Boligcenter DK149 kr149 krKøb
8Vivas DK169 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe

PriceData har fulgt prisen på Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe i 178 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Paladone - Icon Disney - decoration lamp - Stitch - blue - Lampe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202675 kr2 kr (3%)
31. maj 202677 kr2 kr (3%)
9. maj 202675 kr19 kr (20%)
18. apr. 202694 kr12 kr (15%)
27. feb. 202682 kr3 kr (4%)
1. feb. 202679 kr1 kr (1%)
16. jan. 202680 kr2 kr (2%)
4. jan. 202682 kr2 kr (3%)
13. dec. 202580 kr2 kr (2%)
6. dec. 202582 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret