Gå til hovedindhold

Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys

PaladoneSamleobjekterEAN: 5056577735208
Pris fra 80 krtil 133 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone - Panda Icon Light - Lampe
80 kr
Til butik
Paladone - Panda Icon Light - Lampe billede

Produktinformation

Lys dit hjem eller hylder op med dette yndige Panda Icon Light. Det 11 cm (4,3") høje lys er formet som junglevæsenet fra Minecraft, der holder en bambusstang. Tænd det for at bringe Pandaen til live med en beroligende varm glød. Den er perfekt til dit natbord. Forsyn dit lys med 2x AAA-batterier (medfølger ikke). Panda Icon Light er et fantastisk oplyst samleobjekt for Minecraft-fans og -spillere. Saml alle Minecraft-ikonlysene 11 cm (4,3") høj formet lys Drevet af 2x AAA-batterier (medfølger ikke) Officielt licenseret Minecraft-produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Kategori: Merchandise
Artikel nr.: PP13276MCF
EAN: 5056577735208
Varenr.: 3287261
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Paladone Icon Minecraft Panda Dekorationslampe Varmt skin-lys
82 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys
92 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Minecraft - Panda Icon Lys - GEEKD.dk
116 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Paladone Icon Minecraft Panda Dekorationslampe Varmt skin-lys
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paladone Minecraft - Panda Icon Light
133 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK80 kr119 krKøb
2CompuMail DK82 kr82 krKøb
3CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
4Geekd116 kr116 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Teknikproffset DK133 kr182 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys

PriceData har fulgt prisen på Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys i 175 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Paladone Icon Minecraft Panda - Dekorationslampe - varmt skin-lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202680 kr3 kr (4%)
9. apr. 202683 kr1 kr (1%)
28. mar. 202682 kr2 kr (2%)
16. mar. 202684 kr5 kr (6%)
15. mar. 202689 kr10 kr (10%)
13. mar. 202699 kr14 kr (16%)
12. mar. 202685 kr10 kr (11%)
10. mar. 202695 kr14 kr (17%)
28. feb. 202681 kr4 kr (5%)
23. feb. 202677 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret