Gå til hovedindhold

P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet

KierulffEludstyrEAN: 5706561850157
Pris fra 62 krtil 85 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KIERULFF Taco-ventil automatisk luftskrue 1/2
62 kr
Til butik
KIERULFF Taco-ventil automatisk luftskrue 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: KIERULFF
Kategori: Radiatorer
Farve: 1
Artikel nr.: 40 5565 304
EAN: 5706561850157
Varenr.: 5128225
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Automatisk luftskrue, 1/2"
63 kr
Til butik
Automatisk luftskrue, 1/2" billede

Produktinformation

Taco-ventilen er en luftskrue som automatisk sørger for udluftning af f.eks. radiatorer. Luft kan passere igennem ventilen men vand bliver stoppet. Det er muligt at udlufte manuelt ved at dreje fingerskruen 1-2 omgange.

Produktspecifikationer

Mærke: Kierulff
Kategori: Varme
Farve: nickel
Størrelse: 1/2"
EAN: 5706561850157
Varenr.: 405565304
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet
64 kr
Til butik
P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet billede

Produktinformation

Den automatiske luftskrue Taco-Vent optimerer udluftningsbetingelserne ved varmeanlæg - for eksembel i forbindelse med: radiatorer, rørsystemer, luftlommer i rørbøjninger, kedler, beholdere, generelt i varmeanlæg.Den automatiske udluftning forøger anlæggets driftsikkerhed og samtidig mindskes den indvendige korrosion.

Produktspecifikationer

Mærke: P.A.Kierulff
Kategori: Radiatorer og ventiler
Artikel nr.: 405565304
EAN: 5706561850157
Varenr.: 2898508
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Automatisk luftskrue Taco ventil
67,55 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Taco-Vent Aut. Luftskrue 1/2"
72,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Taco-vent aut. luftskrue 1/2"
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Automatisk luftskrue, 1/2"
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
2CompletVVS63 kr63 krKøb
3Proshop DK64 kr103 krKøb
4EL-GROSSISTEN67,55 kr67,55 krKøb
5Billigelogvvs.dk72,21 kr72,21 krKøb
6MaintainIt75 kr75 krKøb
7BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet

PriceData har fulgt prisen på P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet i 174 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for P.A.Kierulff Taco-Vent Automatisk luftskrue 1/2", forniklet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202662 kr2 kr (3%)
27. apr. 202664 kr1 kr (2%)
11. apr. 202665 kr1 kr (2%)
9. apr. 202664 kr1 kr (2%)
25. mar. 202663 kr1 kr (2%)
24. mar. 202662 kr1 kr (2%)
23. mar. 202663 kr1 kr (2%)
20. mar. 202662 kr1 kr (2%)
19. mar. 202663 kr1 kr (2%)
7. mar. 202662 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret