Gå til hovedindhold

Solar Plus Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet

Solar PlusEludstyrEAN: 4013902062652
Pris fra 217,99 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,01 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 215,38 kr 7. maj

Sammenlign priser på Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217.99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NUL/JORDKLEMME 17 P F/AKE 28/48
217,99 kr
Til butik
NUL/JORDKLEMME 17 P F/AKE 28/48 billede

Produktinformation

Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 4013902062652
Varenr.: 15842576269647
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet
226 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nul/Jordklemme 17 P F/Ake 28/48
231,84 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nul/jordklemme 17 p f/ake 28/48
238,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jord- og nulklemme 17 POL for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet
259 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28/32/36/42/48 gruppetavle
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN217,99 kr217,99 krKøb
2CS MEGASTORE DK226 kr265 krKøb
3Billigelogvvs.dk231,84 kr231,84 krKøb
4MaintainIt238,75 kr238,75 krKøb
5WATTOO.DK259 kr259 krKøb
6Elvvs.dk259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet

PriceData har fulgt prisen på Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 215,38 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 217,99 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Jord- og nulklemme 17 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026217,99 kr2,61 kr (1%)
7. maj 2026215,38 kr8,62 kr (4%)
6. maj 2026224 kr8,62 kr (4%)
21. mar. 2026215,38 kr8,62 kr (4%)
20. mar. 2026224 kr8,62 kr (4%)
17. mar. 2026215,38 kr8,62 kr (4%)
16. mar. 2026224 kr8,62 kr (4%)
4. mar. 2026215,38 kr8,62 kr (4%)
3. mar. 2026224 kr8,62 kr (4%)
10. feb. 2026215,38 kr8,62 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret