Gå til hovedindhold

Spelsberg Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902062669
Pris fra 233 krtil 321,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 88,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg Klemmeskinne til indbygning ak 42 pen-s
233 kr
Til butik
Spelsberg Klemmeskinne til indbygning ak 42 pen-s billede

Produktinformation

Spelsberg AK 42 PEN-S

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Tavler og kasser
Artikel nr.: 79022501
EAN: 4013902062669
Varenr.: 2951531
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet
238 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ak 42 Pen-s
245 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jord/ nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle
247,6 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Klemrække AK 42 PEN-S nul/jord , til Ake/AK tavler
247,6 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nul/Jordklemme 25 P F/Ake 28/48
273,51 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nul/jordklemme 25 p f/ake 28/48
281,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jord- og nulklemme 25 POL for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet
315 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Spelsberg AK 42 PEN-S Klemrække, Nul/jord, Til AKe/AK tavler
321,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK233 kr272 krKøb
2CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
3Elvvs.dk245 kr245 krKøb
4EL-GROSSISTEN247,6 kr247,6 krKøb
5EL-NETSALG247,6 kr247,6 krKøb
6Billigelogvvs.dk273,51 kr273,51 krKøb
7MaintainIt281,25 kr281,25 krKøb
8WATTOO.DK315 kr315 krKøb
9vvsfittings.dk321,25 kr321,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet

PriceData har fulgt prisen på Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet i 174 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Jord- og nulklemme 25 polet for AKE 28-48 gruppetavle polystyrol, messing forniklet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026233 kr11 kr (5%)
2. mar. 2026244 kr6 kr (3%)
27. feb. 2026238 kr5 kr (2%)
25. feb. 2026233 kr7 kr (3%)
9. feb. 2026240 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026239 kr3 kr (1%)
6. feb. 2026236 kr3 kr (1%)
21. jan. 2026233 kr12 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret