Gå til hovedindhold

Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages

OxfordKontorforsyningEAN: 5904017321644
Pris fra 59,43 krtil 68,69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,26 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 9. maj

Sammenlign priser på Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blok A5+ Oxford Touch rød
-12%59,43 kr
Før 67,91 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blok A5+ Oxford Touch rød billede

Produktinformation

Notesbog i høj kvalitet med tykt Optik Paper® som er behageligt at læse og skrive på, selv i stærkt sollys, hvor papiret ikke giver genskin. Kvaliteten af papiret gør, at du kan skrive på begge sider af papiret, uden at det trænger igennem. Det kraftige k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oxford
Kategori: Øvrige blokke
EAN: 5904017321644
Varenr.: 102.400103999
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Notesbog A5+ Oxford Touch´ rød linjeret 90g m/140 sider
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages
67 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Notesbog Oxford Touch A5+ 90gr. lin rød
68,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap59,43 kr59,43 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3Proshop DK67 kr106 krKøb
4Hertels Boresko68,69 kr68,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages

PriceData har fulgt prisen på Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages i 175 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 59,43 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 70% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202659,43 kr9,43 kr (19%)
23. maj 202650 kr8 kr (19%)
21. maj 202642 kr7 kr (20%)
9. maj 202635 kr32 kr (48%)
16. mar. 202667 kr9,86 kr (17%)
20. jan. 202657,14 kr2,86 kr (5%)
19. jan. 202660 kr2,86 kr (5%)
10. dec. 202557,14 kr2,86 kr (5%)
9. dec. 202560 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret