Gå til hovedindhold

Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages

OxfordKontorforsyningEAN: 5904017321606
Pris fra 59,43 krtil 212,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 152,76 kr (72% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,95 kr 9. maj

Sammenlign priser på Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.43 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blok A5+ Oxford Touch blå
-12%59,43 kr
Før 67,91 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blok A5+ Oxford Touch blå billede

Produktinformation

Notesbog i høj kvalitet med tykt Optik Paper® som er behageligt at læse og skrive på, selv i stærkt sollys, hvor papiret ikke giver genskin. Kvaliteten af papiret gør, at du kan skrive på begge sider af papiret, uden at det trænger igennem. Det kraftige k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oxford
Kategori: Øvrige blokke
EAN: 5904017321606
Varenr.: 102.400103998
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages
67 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Notesbog Oxford Touch A5+ 90gr. lin blå
68,69 kr
Til butik
Notesbog Oxford Touch A5+ 90gr. lin blå billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Notesbog Mærke: Oxford Farve: Blå Arkinddeling: Linieret spiralryg: ja 3 hurtige: Notesbøger er effektive til organisering af noter, tanker og opgaver Praktisk, smart og nem at have med på farten Ideel til kreativ udfoldelse Beskrive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oxford
Kategori: Notesbog m/spiral
Farve: Blå
EAN: 5904017321606
Varenr.: 1130146
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Notesbog Oxford TOUCH A5+ blå, linjeret 90g
212,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap59,43 kr59,43 krKøb
2Proshop DK67 kr106 krKøb
3Hertels Boresko68,69 kr68,69 krKøb
4Nova Nordic A/S212,19 kr212,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages

PriceData har fulgt prisen på Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages i 179 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 59,43 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Oxford Touch Notebook A5 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202659,43 kr9,43 kr (19%)
23. maj 202650 kr8 kr (19%)
21. maj 202642 kr7 kr (20%)
20. maj 202635 kr5,05 kr (17%)
9. maj 202629,95 kr29,48 kr (50%)
8. maj 202659,43 kr2,29 kr (4%)
29. apr. 202657,14 kr9,86 kr (15%)
28. apr. 202667 kr9,86 kr (17%)
19. feb. 202657,14 kr6,14 kr (12%)
6. dec. 202551 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret