Gå til hovedindhold

Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages

OxfordKontorforsyningEAN: 5904017321484
Pris fra 31,03 krtil 79,69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,66 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.03 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Notesbog A4+ Oxford Touch´ rød linjeret
31,03 kr
Til butik
Notesbog A4+ Oxford Touch´ rød linjeret billede

Produktspecifikationer

Kategori: Notesbøger
Farve: 1
Artikel nr.: 400103995
EAN: 5904017321484
Varenr.: 4634922
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages
45 kr
Til butik
Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages billede

Produktinformation

Notesbog i høj kvalitet med tykt 90 g Optik Paper® som er behageligt at læse og skrive på, selv i stærkt sollys, hvor papiret ikke giver genskin. Kvaliteten af papiret gør at 70 ark bliver til 140 sider, da du kan skrive på begge sider af papiret, uden at det trænger igennem. Det kraftige karton omslag er vand og smudsafvisende, og har en blød "Soft Touch" overflade som giver et ekslusivt look og er behageligt at røre ved. Den dobbelte spiral gør notesbogen stærk, så den holder helt til sidste side og notesbogen ligger helt fladt når den er åbnet eller kan slåes om, hvilket er en fodel når man skriver. De afrundede hjørner giver ikke kun et bedre udseende, det hjælper også imod at siderne nemt bliver bukkede, når den tages op og ned fra tasken ofte. De smarte SCRIBZEE tags bruges sammen med den gratis App. Med den kan du scanne, gemme, organisere og dele dine noter, når du vil, hvor du vil, fra PC, smartphone eller tablet.

Produktspecifikationer

Mærke: Oxford
Kategori: Blokke Formularer Notesboeger
Artikel nr.: 400103995
EAN: 5904017321484
Varenr.: 2831750
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oxford Notesbog - Touch - Linieret - A4+ - Rød
59,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Notesbog Oxford Touch A4+ 90gr. lin rød
74,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blok A4+ Oxford Touch rød
-11%79,69 kr
Før 89,68 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK31,03 kr70,03 krKøb
2Proshop DK45 kr84 krKøb
3Kids-world.dk59,95 kr59,95 krKøb
4Hertels Boresko74,94 kr74,94 krKøb
5RedOffice Konpap79,69 kr79,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages

PriceData har fulgt prisen på Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages i 134 dage. Laveste pris i perioden er 31,03 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 31,03 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Oxford Touch Notebook A4 ruled 7 mm soft touch cover twin-wire 180 pages de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202631,03 kr13,97 kr (31%)
4. feb. 202645 kr13,97 kr (45%)
3. feb. 202631,03 kr13,97 kr (31%)
20. jan. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret