Gå til hovedindhold

Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084692431
Pris fra 1.007 krtil 1.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 989 kr 12. maj

Sammenlign priser på Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1007 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AI Theta Professional lens
1.007 kr
Til butik
Ubiquiti AI Theta Professional lens billede

Produktinformation

Ubiquiti AI Theta Professional lens

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-AI-THETA-PROLENS110
EAN: 0810084692431
Varenr.: 1001775349
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi AI Theta Pro
1.045 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Ai Theta Professional Wide-angle Lens Linse
1.124 kr
Til butik
Ubiquiti Ai Theta Professional Wide-angle Lens Linse billede

Produktinformation

110° horisontalt synsfelt dækker store indendørsområder og reducerer blinde vinkler 8 MP med 1/1.8"-sensor optager detaljerede billeder i hele billedfeltet H.264-komprimering reducerer båndbredde- og lagerkrav Kabinet i aluminium og polykarbonat giver en robust, let konstruktion Lavt strømforbrug på 2,5 W med kablet tilslutning og medfølgende vægbeslag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-AI-Theta-ProLens110
EAN: 0810084692431
Varenr.: 5011365713
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel
-4%1.299 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti AI Theta Professional lens
1.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel
-4%1.319 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.007 kr1.007 krKøb
2Proshop DK1.045 kr1.045 krKøb
3Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
4Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
5Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
6Vivas DK1.319 kr1.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 917 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.072 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.025 kr.

Den nuværende pris på 1.007 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Overvågningskamera linse Ubiquiti AI Theta - professionel vidvinkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.007 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.020 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.024 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.022 kr33 kr (3%)
12. maj 2026989 kr18 kr (2%)
10. maj 20261.007 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.008 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.010 kr5 kr (0%)
7. maj 20261.015 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.014 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret