Gå til hovedindhold

Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind

NitoSanitetEAN: 5702215370088
Pris fra 20,36 krtil 27 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6,64 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,78 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.36 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Overgang m/1/2"udv.RG & M22 indv.RG
-47%20,36 kr
Før 38,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overgang m/1/2"udv.RG & M22 indv.RG billede

Produktinformation

Nito 1/2" Koblingshus med 1/2" indvendigt gevind. Overgange

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Vandingsartikler
EAN: 5702215370088
Varenr.: 314576
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind
23 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg.Stk. Udv 1/2" Indv M22X1
23,09 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg.stk. udv 1/2" indv m22x1
23,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Overgang Stykke Udvendig 1/2 M22X1 Indvendig Nito 53700A3
24 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x M22 x 1 overgang nippel/muffe
25,03 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Overgangsstykke udvendig 1/2" - indvendig M22 gevind
27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk20,36 kr20,36 krKøb
2CS MEGASTORE DK23 kr62 krKøb
3Billigelogvvs.dk23,09 kr23,09 krKøb
4MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
5CompletVVS24 kr24 krKøb
6EL-GROSSISTEN25,03 kr25,03 krKøb
7BilligVVS DK27 kr27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind

PriceData har fulgt prisen på Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind i 178 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 23,09 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20,36 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Nito Overgangsstykke med ½ udvendig rørgevind og M22x1 indvendig gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202620,36 kr2,73 kr (12%)
30. maj 202623,09 kr2,73 kr (13%)
23. maj 202620,36 kr2,73 kr (12%)
22. maj 202623,09 kr2,73 kr (13%)
15. maj 202620,36 kr2,64 kr (11%)
14. maj 202623 kr2,64 kr (13%)
2. maj 202620,36 kr1,6 kr (7%)
1. maj 202621,96 kr1,6 kr (8%)
27. apr. 202620,36 kr1,58 kr (8%)
18. apr. 202618,78 kr3,18 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret