Gå til hovedindhold

OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular

Pris fra 296 krtil 369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 30. maj

Sammenlign priser på OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 296 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular
296 kr
Til butik
OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular billede

Produktinformation

OtterBox Symmetry Folio Series - Flipomslag til tablet - grå - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95524
EAN: 0840304762163
Varenr.: 1002199366
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Folio Apple iPad Pro 13" (M4) Thunderstorm - grey - ProPack
318 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Grå, Transparent
369 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Grå, Transparent billede

Produktinformation

Ultra-tyndt, gennemsigtigt folio, der beskytter mod fald og ridser Gennemsigtig bagside bevarer indgraveringer og inventarmærkater synlige Magnetisk lukning samt automatisk vækning og dvale sparer batteri og beskytter enheden To stativtilstande kan hurtigt omstilles til håndfri skrivning eller visning Integreret penneløkke og mikrofiberforing beskytter skærmen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Covers
Artikel nr.: 77-95524
EAN: 0840304762163
Varenr.: 5020009766

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK296 kr296 krKøb
2Proshop DK318 kr357 krKøb
3Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular i 180 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 296 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for OtterBox Symmetry Folio Series Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Pro M4 Wi-Fi, M4 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026296 kr7 kr (2%)
30. maj 2026289 kr9 kr (3%)
29. maj 2026298 kr9 kr (3%)
18. maj 2026289 kr1 kr (0%)
17. maj 2026290 kr1 kr (0%)
7. maj 2026289 kr9 kr (3%)
6. maj 2026298 kr9 kr (3%)
4. maj 2026289 kr1 kr (0%)
3. maj 2026290 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026289 kr49 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret