Gå til hovedindhold

Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent

Pris fra 245,89 krtil 369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 123,11 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245.89 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OtterBox iPad Air 11" Symmetry Folio (sort/gennemsigtig) - ProPack
-14%245,89 kr
Før 286 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OtterBox iPad Air 11" Symmetry Folio (sort/gennemsigtig) - ProPack billede

Produktinformation

OtterBox iPad Air 11" Symmetry Folio (sort/gennemsigtig) - ProPack - Til iPad Air 11" (M2), iPad Air 10,9" (5. og 4. gen) - Tilbehør til tablet Cover til tablet

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Tilbehør til tablet
Artikel nr.: 77-95279
EAN: 0840304759255
Varenr.: 1307709
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Folio Apple iPad Air 11" (M3/M2/5th/4th gen) Starry Night - black - ProPack
289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent
369 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent billede

Produktinformation

Ultra-slankt folio bevarer følelsen af iPad Air og øger samtidig stødmodstanden Gennemsigtig bagside fremhæver graveringer og inventaretiketter for nem identifikation Mikrofiberforing beskytter skærmen, og magneter aktiverer dvale- og vækningsfunktionen Magnetisk lukning og penløkke sikrer både tablet og stylus To stativfunktioner omdanner folioen til håndfri skrivning og visning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Covers
Artikel nr.: 77-95279
EAN: 0840304759255
Varenr.: 5020009760

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK245,89 kr245,89 krKøb
2Proshop DK289 kr328 krKøb
3Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent

PriceData har fulgt prisen på Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent i 172 dage. Laveste pris i perioden er 245,89 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 245,89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Sort, Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026245,89 kr37,11 kr (13%)
25. apr. 2026283 kr3 kr (1%)
19. feb. 2026286 kr20 kr (7%)
18. feb. 2026306 kr20 kr (7%)
6. feb. 2026286 kr13 kr (4%)
5. feb. 2026299 kr13 kr (5%)
24. jan. 2026286 kr74 kr (21%)
22. jan. 2026360 kr74 kr (26%)
19. jan. 2026286 kr13 kr (4%)
17. jan. 2026299 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret