Gå til hovedindhold

Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent

Pris fra 277 krtil 379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox Symmetry Folio Apple iPad Air 13" (M3/M2) Starry Night - black - ProPack
-17%277 kr
Før 333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OtterBox Symmetry Folio Apple iPad Air 13" (M3/M2) Starry Night - black - ProPack billede

Produktinformation

Flipomslag til tablet, sort, for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: OtterBox
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: 77-95270
EAN: 0840304759163
Varenr.: 3367630
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent
369 kr
Til butik
Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent billede

Produktinformation

Ultra-tyndt folio beskytter iPad Air 13", modstår fald og ridser Gennemsigtig bagplade holder indgraveringer og inventarmærkater synlige for nem identifikation Magnetlukning holder coveret lukket, automatisk dvale og vækning sparer batteri Mikrofiberforing beskytter skærmen, indbygget penløkke holder stylus på plads To stativtilstande, hurtig omstilling mellem skrive- og håndfri visning, ideel på farten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Covers
Artikel nr.: 77-95270
EAN: 0840304759163
Varenr.: 5020009759
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OtterBox iPad Air 13" Symmetry Folio (sort/gennemsigtig) - ProPack
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK277 kr316 krKøb
2Dustin DK369 kr455,25 krKøb
3Komplett DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent

PriceData har fulgt prisen på Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent i 153 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Otterbox Symmetry Series Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Sort, Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026277 kr1 kr (0%)
18. maj 2026278 kr1 kr (0%)
17. maj 2026279 kr1 kr (0%)
16. maj 2026280 kr1 kr (0%)
15. maj 2026281 kr1 kr (0%)
14. maj 2026282 kr1 kr (0%)
13. maj 2026283 kr1 kr (0%)
12. maj 2026284 kr1 kr (0%)
11. maj 2026285 kr1 kr (0%)
10. maj 2026286 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret