Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55

Pris fra 102 krtil 149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55
102 kr
Til butik
OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55 billede

Produktinformation

OtterBox React Series - Bagsidecover til mobiltelefon - klar - for Samsung Galaxy A55

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95409
EAN: 0840304760886
Varenr.: 1001871900
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox React Samsung Galaxy A55 5G - clear
128 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Reager etui til Galaxy A55 5G gennemsigtig
149 kr
Til butik
Otterbox Reager etui til Galaxy A55 5G gennemsigtig billede

Produktinformation

Få diskret beskyttelse til din Samsung Galaxy A55 5G med dette gennemsigtige Otterbox etui, der lader telefonens eget design træde frem. Etuiet er velegnet til dig, der vil have et cover, som beskytter i hverdagen uden at fylde meget. Otterbox Reager etuiet er et hårdt etui med blødt greb, så telefonen ligger mere sikkert i hånden. Den slanke form gør det samtidig nemt at have mobilen i lommen. Robust beskyttelse i slankt design Det hårde etui hjælper med at skærme din Samsung Galaxy A55 5G mod hverdagens små stød og slag. Med den slanke profil bevarer du en mobil, der stadig føles let at bruge og ikke virker klodset. Gennemtænkte detaljer til daglig brug Med åbninger til kamera og stik kan du oplade, tage billeder og bruge tilbehør, som du plejer. Ekstra beskyttelse omkring knapperne betyder, at de er dækket, men stadig nemme at trykke på. I pakken: 1 stk. gennemsigtigt Otterbox Reager etui til Samsung Galaxy A55 5G.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy A-serien
Artikel nr.: 77-95409
EAN: 0840304760886
Varenr.: 80096

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2Proshop DK128 kr167 krKøb
3Av-Cables DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55

PriceData har fulgt prisen på OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A55 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026102 kr6 kr (6%)
6. maj 2026108 kr25 kr (19%)
2. maj 2026133 kr15 kr (10%)
1. maj 2026148 kr15 kr (11%)
29. apr. 2026133 kr25 kr (23%)
17. apr. 2026108 kr25 kr (19%)
15. apr. 2026133 kr25 kr (23%)
14. apr. 2026108 kr25 kr (19%)
13. apr. 2026133 kr25 kr (23%)
8. apr. 2026108 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret