Gå til hovedindhold

OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24

OtterBoxMobiltelefon – coversEAN: 0840304753642
Pris fra 102 krtil 156 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24
102 kr
Til butik
OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24 billede

Produktinformation

OtterBox React Series - Bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk elastomer (TPE) - sort krystal (klar/sort) - for Samsung Galaxy S24

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-94795
EAN: 0840304753642
Varenr.: 1001762990
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox React Samsung Galaxy S24 Black Crystal - clear/black - ProPack
128 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Otterbox React Series Samsung Galaxy S24 Sort, Transparent
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2Proshop DK128 kr167 krKøb
3Dustin DK156 kr242,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24

PriceData har fulgt prisen på OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for OtterBox React Series Beskyttelsescover Sort krystal (klar/sort) Samsung Galaxy S24 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026102 kr13 kr (11%)
9. apr. 2026115 kr34 kr (23%)
4. apr. 2026149 kr5 kr (3%)
3. apr. 2026144 kr5 kr (3%)
20. feb. 2026149 kr7 kr (4%)
17. feb. 2026156 kr23 kr (17%)
14. feb. 2026133 kr25 kr (23%)
24. jan. 2026108 kr1 kr (1%)
23. jan. 2026107 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026108 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret