Gå til hovedindhold

Otter Products OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35

Pris fra 57 krtil 196 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35
57 kr
Til butik
OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35 billede

Produktinformation

OtterBox React Series - Bagsidecover til mobiltelefon - klar - for Samsung Galaxy A35

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77-95393
EAN: 0840304760725
Varenr.: 1001871890
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Otterbox Reager Etui til Galaxy A35 5G gennemsigtig
149 kr
Til butik
Otterbox Reager Etui til Galaxy A35 5G gennemsigtig billede

Produktinformation

Få diskret beskyttelse til din Samsung Galaxy A35 5G med et gennemsigtigt etui, der lader telefonens eget design træde frem. Det er et valg, hvis du vil have ekstra sikkerhed i hverdagen uden at gøre mobilen tung eller dominerende. Etuiet er beregnet til Samsung Galaxy A35 5G. Det hårde og stødsikre materiale kombineret med et blødt greb giver telefonen et sikkert hold i hånden. Stødsikkert design med ekstra fokus på udsatte områder Forstærkede hjørner giver ekstra beskyttelse dér, hvor telefonen typisk rammer først ved et fald. Etuiet har desuden ekstra beskyttelse omkring knapperne, så de er skærmet, men stadig nemme at betjene i daglig brug. Gennemsigtigt cover med slankt udtryk Den gennemsigtige farve betyder, at du stadig kan se farven og detaljerne på din Samsung Galaxy A35 5G gennem etuiet. Det slanke design fylder minimalt, så telefonen er behagelig at have i lommen eller tasken.

Produktspecifikationer

Mærke: Otterbox
Kategori: Cover til Galaxy A35
Artikel nr.: 77-95393
EAN: 0840304760725
Varenr.: 80097
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OtterBox React Samsung Galaxy A35 5G - clear
196 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK57 kr57 krKøb
2Av-Cables DK149 kr149 krKøb
3Proshop DK196 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35

PriceData har fulgt prisen på OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for OtterBox React Series Beskyttelsescover Klar Samsung Galaxy A35 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. apr. 202657 kr139 kr (71%)
3. apr. 2026196 kr47 kr (32%)
26. mar. 2026149 kr41 kr (38%)
23. mar. 2026108 kr5 kr (4%)
21. mar. 2026113 kr36 kr (24%)
20. mar. 2026149 kr41 kr (38%)
28. feb. 2026108 kr5 kr (4%)
27. feb. 2026113 kr36 kr (24%)
25. feb. 2026149 kr81 kr (35%)
23. feb. 2026230 kr122 kr (113%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret