Gå til hovedindhold

Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2.

OstendorfSanitetEAN: 4052836200105
Pris fra 36,52 krtil 51,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,73 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27,98 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.52 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pvc Kloakrør 110-1000Mm Sn4
36,52 kr
Til butik
Pvc Kloakrør 110-1000Mm Sn4 billede

Produktinformation

PVC kloakrør Ø110mm længde 1000mm SN4 Søgetermer: 0802019024 - 229510 - 895011100 - 4052836200105

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836200105
Varenr.: 8810751787345
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pvc kloakrør 110-1000mm sn4
37,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kloakrr 110 mm, 1000 mm, PVC, SN4
40 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
51,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk36,52 kr36,52 krKøb
2MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
3WATTOO.DK40 kr40 krKøb
4vvsfittings.dk51,25 kr51,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2.

PriceData har fulgt prisen på Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 27,84 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 38,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 36,52 kr er 18% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ostendorf PVC kloakrør 110x1000mm SN4, EN13476 2. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202636,52 kr
2. jun. 202637,5 kr
1. jun. 202636,52 kr
19. maj 202637,5 kr
9. maj 202638,45 kr6,87 kr (22%)
25. apr. 202631,58 kr
18. apr. 202631,19 kr1,55 kr (5%)
15. apr. 202629,64 kr1,66 kr (6%)
14. apr. 202627,98 kr2,77 kr (9%)
13. apr. 202630,75 kr2,77 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret