Gå til hovedindhold

Ledvance Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11

LedvanceBelysningEAN: 4058075822191
Pris fra 166,92 krtil 305 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 138,08 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 12. maj

Sammenlign priser på Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166.92 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DULUX LED L ECG 25W/840 2G11
166,92 kr
Til butik
DULUX LED L ECG 25W/840 2G11 billede

Produktinformation

LED-erstatning for kompaktrør, med 2G11 (4 pin) sokkel til elektronisk og 230V drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med elektronisk forkobling (ECG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 timer. Kompa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4058075822191
Varenr.: 15845341462863
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED L 2G11, 3250lm, 25W/840 HF+230V
171 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 25W, 4000K
189 kr
Til butik
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 25W, 4000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med 2G11 sokkel. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrør og er designet til brug i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: cold white
Størrelse: 537 mm x 44 mm x 44 mm
EAN: 4058075822191
Varenr.: 5657057948
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 25W, 4000K
195 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 25W, 4000K
199 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN166,92 kr166,92 krKøb
2WATTOO.DK171 kr171 krKøb
3Greenline189 kr189 krKøb
4BilligVVS DK195 kr195 krKøb
5LavprisVVS199 kr199 krKøb
6CompuMail DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11

PriceData har fulgt prisen på Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 166,92 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Osram DULUX L55 HF V 25W 840 2G11 LED 3250 lm 4000K 2G11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026166,92 kr20,92 kr (14%)
12. maj 2026146 kr20,92 kr (13%)
11. maj 2026166,92 kr20,92 kr (14%)
3. maj 2026146 kr14,94 kr (9%)
23. apr. 2026160,94 kr1,06 kr (1%)
22. apr. 2026162 kr1,06 kr (1%)
19. apr. 2026160,94 kr1,06 kr (1%)
18. apr. 2026162 kr1,06 kr (1%)
15. apr. 2026160,94 kr1,06 kr (1%)
14. apr. 2026162 kr1,06 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret