Gå til hovedindhold

Ledvance Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2

LedvanceBelysningEAN: 4058075821972
Pris fra 61 krtil 192 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K
-9%61 kr
Før 67 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med 2G24q sokkel or erstatter et CFLni rør. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: White
Størrelse: Length: 142.8 mm; Diameter: 33 mm
EAN: 4058075821972
Varenr.: 5657057799
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K
73 kr
Til butik
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K billede

Produktinformation

De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med 2G24q sokkel or erstatter et CFLni rør. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrør og er designet til brug i armatur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: El artikler
Farve: White
Størrelse: Length: 142.8 mm; Diameter: 33 mm
EAN: 4058075821972
Varenr.: 5657057799
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DULUX LED D/E ECG 7W/830 G24Q-2
74,44 kr
Til butik
DULUX LED D/E ECG 7W/830 G24Q-2 billede

Produktinformation

LED-erstatning til CFLni, med 4-stiftet G24q sokkel til elektronisk (ECG) og 230V AC drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med elektronisk forkobling (ECG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 timer.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4058075821972
Varenr.: 15845347623247
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED D/E G24q-2, 700lm, 7W/830 HF+230V
78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K
79 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K
79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led d/e ecg 7w/830 g24q-2
86,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dulux Led D/E Ecg 7W/830 G24Q-2
86,33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE DULUX LED D/E G24q-2 700lm 7W/830 (18W) HF+230V
88,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux G24q-2 LED kompaktrør, 7W, 3000K
89 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2
192 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl61 kr61 krKøb
2LavprisVærktøj73 kr73 krKøb
3EL-GROSSISTEN74,44 kr74,44 krKøb
4WATTOO.DK78 kr78 krKøb
5BilligVVS DK79 kr79 krKøb
6LavprisVVS79 kr79 krKøb
7MaintainIt86,25 kr86,25 krKøb
8Billigelogvvs.dk86,33 kr86,33 krKøb
9vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb
10Greenline89 kr89 krKøb
11CompuMail DK192 kr192 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2

PriceData har fulgt prisen på Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Osram DULUX D/E18 HF V 7W 830 G24Q-2 LED 700 lm 3000K G24q-2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202661 kr13,44 kr (18%)
11. maj 202674,44 kr13,44 kr (22%)
3. maj 202661 kr7 kr (10%)
27. apr. 202668 kr1 kr (1%)
24. apr. 202667 kr7 kr (9%)
23. apr. 202674 kr7 kr (10%)
17. apr. 202667 kr1 kr (1%)
15. apr. 202668 kr1 kr (1%)
11. apr. 202667 kr1 kr (1%)
9. apr. 202668 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret