Gå til hovedindhold

Ledvance Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11

LedvanceBelysningEAN: 4058075822092
Pris fra 139,34 krtil 265 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 125,66 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135,49 kr 7. maj

Sammenlign priser på Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.34 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DULUX LED L ECG 12W/830 2G11
139,34 kr
Til butik
DULUX LED L ECG 12W/830 2G11 billede

Produktinformation

LED-erstatning for kompaktrør, med 2G11 (4 pin) sokkel til elektronisk og 230V drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med elektronisk forkobling (ECG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 timer. Kompa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4058075822092
Varenr.: 15845343953231
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 12W, 3000K
-10%157 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 12W, 3000K billede

Produktinformation

Traditionel kompaktrør nu med LED! De gamle kompaktrør er blevet udskiftet med LED-kompaktrør. Dette er et funktionelt LED-kompaktrør med 2G11 sokkel. Dette LED-rør er den perfekte erstatning for konventionelle 4-stift kompaktrør og er designet til brug i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 324.5 x 44 mm
EAN: 4058075822092
Varenr.: 5657057896
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE DULUX LED L 2G11 1350lm 12W/830 (24W) HF+230V
157,5 kr
Til butik
LEDVANCE DULUX LED L 2G11 1350lm 12W/830 (24W) HF+230V billede

Produktinformation

LED-erstatning for kompaktrør, med 2G11 (4 pin) sokkel til elektronisk og 230V drift.Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med elektronisk forkobling (ECG) eller til 230V.Levetid: op til 30.000 timer.Kompaktr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Øvrige lyskilder
EAN: 4058075822092
Varenr.: 5657057896
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led l ecg 12w/830 2g11
173,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 12W, 3000K
185 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 12W, 3000K
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux 2G11 LED kompaktrør, 12W, 3000K
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN139,34 kr139,34 krKøb
2LavprisEl157 kr157 krKøb
3vvsfittings.dk157,5 kr157,5 krKøb
4MaintainIt173,75 kr173,75 krKøb
5BilligVVS DK185 kr185 krKøb
6Greenline189 kr189 krKøb
7LavprisVVS189 kr189 krKøb
8CompuMail DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11

PriceData har fulgt prisen på Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135,49 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 139,34 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Osram DULUX L24 HF V 12W 830 2G11 LED 1350 lm 3000K 2G11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026139,34 kr17,66 kr (11%)
23. maj 2026157 kr17,66 kr (13%)
9. maj 2026139,34 kr3,85 kr (3%)
7. maj 2026135,49 kr21,51 kr (14%)
6. maj 2026157 kr21,51 kr (16%)
23. apr. 2026135,49 kr22,01 kr (14%)
22. apr. 2026157,5 kr22,01 kr (16%)
19. apr. 2026135,49 kr22,01 kr (14%)
18. apr. 2026157,5 kr22,01 kr (16%)
15. apr. 2026135,49 kr22,01 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret