Gå til hovedindhold

Oral B Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A

Pris fra 179 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Braun oral-b iO ultimate clean tandbørstehoveder 4 stk hvid
179 kr
Til butik
Braun oral-b iO ultimate clean tandbørstehoveder 4 stk hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 4210201301677
Varenr.: 4210201301677
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Hvid Ekstra tandbørstehoved Ultimate Clean
269 kr
Til butik
Oral-B Hvid Ekstra tandbørstehoved Ultimate Clean billede

Produktinformation

Opdag den enestående rengøring med Oral-B Hvid Ekstra tandbrstehoved Ultimate Clean. Dette tandbrstehoved er designet til at give en dybdegående og effektiv rengøring af dine tænder, så du kan opnå en imponerende renhed hver gang, du børster. Med sine eks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 4210201301677
Varenr.: 72538
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A
309 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Børstehoved iO Ultimate Clean 4 stk
-13%459 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix179 kr179 krKøb
2Ultrashop269 kr269 krKøb
3InkClub DK309 kr309 krKøb
4Estore DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Oral-B Oral-B Refiller iO Ultimate Clean 4-pak 4210201301677 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026179 kr90 kr (33%)
17. maj 2026269 kr90 kr (50%)
8. maj 2026179 kr90 kr (33%)
28. apr. 2026269 kr30 kr (10%)
27. apr. 2026299 kr30 kr (11%)
24. apr. 2026269 kr30 kr (10%)
23. apr. 2026299 kr30 kr (11%)
8. apr. 2026269 kr30 kr (10%)
7. apr. 2026299 kr30 kr (11%)
22. mar. 2026269 kr30 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret