Gå til hovedindhold

Oral B Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A

Pris fra 762 krtil 1.009 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 762 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO3S Blush Pink
-11%762 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral B Eltandborste iO3S Blush Pink billede

Produktinformation

Oral-B iO 3S Rosa eltandborste, Oral-B iO3-eltandborsten har Oral-B:s bästa teknik och kombinerar ett tandläkarinspirerat runt borsthuvud med mikrovibrerande borststrån för en professionell ren känsla hemma. Smarttrycksensorn förhindrar att du borstar för hårt eller för mjukt för att skydda ditt tandkött och få den bästa rengöringen. Smart Pressure Sensor meddelar dig om att du har lagt för mycket tid på att borsta med för hårt tryck. Ersätt dina Oral-B iO Series-refillborsthuvuden var tredje månad för bästa resultat. Oral-B:s bästa rengöring någonsin med revolutionerande iO-teknik för en professionellt ren känsla och skonsam borstningsupplevelse, Kombinerar det unika, runda borsthuvudet från Oral-B med skonsamma mikrovibrationer för en ren och fräsch känsla och 100 % friskare tandkött inom en vecka jämfört med. en. vanlig manuell tandborste, - 3 Borstningslägen för att göra tandborstningen mer personlig: Daily Clean, Sensitive, Whitening, - Förbättrad smart trycksensor lyser rött, vitt eller grönt så att du kan se om du borstar för hårt, för mjukt eller med rätt tryck, Innehåll: 1 iO3 eltandborste, 1 borsthuvud, 1 laddare, 1 hållare för borsthuvud.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8006540730843
Varenr.: C33864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO3S Blush Pink
799 kr
Til butik
Oral-B Eltandbørste iO3S Blush Pink billede

Produktinformation

Oral-B iO3 eltandbørsten er forsynet med Oral-B's bedste teknologi, der kombinerer et tandlægeinspireret rundt børstehoved med mikrovibrerende børstehår for en professionel, rensende og ren følelse derhjemme. Den smarte tryksensor hjælper dig med ikke at børste hverken for hårdt eller for blødt, så du beskytter dit tandkød bedre. Smart tryksensor advarer dig, når du børster for hårdt. Udskift dit Oral-B iO Series børstehoved hver 3. måned for det bedste resultat. Oral-B's BEDSTE RENGØRING med REVOLUTIONERENDE iO-TEKNOLOGI, der giver en professionel ren følelse og nænsom børsteoplevelse. Kombinerer det unikke runde børstehoved fra Oral-B med nænsomme mikrovibrationer, så du får en frisk og ren fornemmelse og 100% sundere tandkød på en uge. 3 BØRSTEINDSTILLINGER til din personlige børstning: Daglig rengøring, Sensitiv og Hvidgørende. INTELLIGENT TRYKSENSOR signalerer rødt, hvidt eller grønt for at informere dig om, at du enten trykker for hårdt, for blødt eller præcis som du skal. Indhold: 1 iO3-eltandbørste, 1 børstehoved, 1 oplader, 1 refill-holder.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 8006540730843
EAN: 8006540730843
Varenr.: 3198608
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 3S Electric Toothbrush Designed By Braun Pink
839 kr
Til butik
Oral B iO 3S Electric Toothbrush Designed By Braun Pink billede

Produktinformation

Oral-B iO3 eltandbørsten er forsynet med Oral-B’s bedste teknologi, der kombinerer et tandlægeinspireret rundt børstehoved med mikrovibrerende børstehår for en professionel, rensende og ren følelse derhjemme. Den smarte tryksensor hjælper dig med ikke at børste hverken for hårdt eller for blødt, så du beskytter dit tandkød bedre. Smart tryksensor advarer dig, når du børster for hårdt. Udskift dit Oral-B iO Series børstehoved hver 3. måned for det bedste resultat.Oral-B’s BEDSTE RENGØRING med REVOLUTIONERENDE iO-TEKNOLOGI, der giver en professionel ren følelse og nænsom børsteoplevelseKombinerer det unikke runde børstehoved fra Oral-B med nænsomme mikrovibrationer, så du får en frisk og ren fornemmelse og 100% sundere tandkød på en uge3 BØRSTEINDSTILLINGER til din personlig børstning: Daglig rengøring, Sensitiv og HvidgørendeINTELLIGENT TRYKSENSOR signalerer rødt, hvidt eller grønt for at informere dig om, at du enten trykker for hårdt, for blødt eller præcis som du skalIndhold: 1 iO3-eltandbørste, 1 børstehoved, 1 oplader, 1 refill-holder Oral B iO 3S Electric Toothbrush Designed By Braun Pink...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tandbørster
Artikel nr.: A11300
EAN: 8006540730843
Varenr.: 1228-507-0003
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A
859 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO3S Blush Pink
-13%1.009 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK762 kr811 krKøb
2Proshop DK799 kr838 krKøb
3Lyko DK839 kr839 krKøb
4InkClub DK859 kr859 krKøb
5Estore DK1.009 kr1.009 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 635 kr.

Den nuværende pris på 762 kr er 20% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Blush Pink 8006540730843 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026762 kr1 kr (0%)
22. maj 2026763 kr36 kr (5%)
15. maj 2026799 kr26 kr (3%)
27. apr. 2026773 kr254 kr (49%)
25. apr. 2026519 kr25 kr (5%)
17. mar. 2026544 kr55 kr (11%)
3. mar. 2026489 kr55 kr (10%)
25. feb. 2026544 kr63 kr (10%)
8. feb. 2026607 kr4 kr (1%)
2. feb. 2026611 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret