Gå til hovedindhold

Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka

Pris fra 348 krtil 619 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 271 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Pro 3 3000 Elektrisk Tandbørste
348 kr
Til butik
Oral-B Pro 3 3000 Elektrisk Tandbørste billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 2
Artikel nr.: 759790
EAN: 8006540759790
Varenr.: 9243976
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Pro 3 3000 - Sort
348 kr
Til butik
Oral-B Eltandbørste Pro 3 3000 - Sort billede

Produktinformation

- Professionel ren følelse hver dag og guidet børsteoplevelse med 360° synlig trykkontrol for tandkødet - Unik Oral-B 3D-rengøringsteknologi: Oscillerer, roterer og pulserer for op til 100 % mere fjernelse af plak og sundere tandkød vs. en manuel tandbørste - Synlig trykkontrol til tandkødet: Hvis du børster for hårdt, stopper den pulseringerne, reducerer hastigheden og advarer dig visuelt ved at dreje til rød for at beskytte dit tandkød - Tandlægeinspireret rundt børstehoved omslutter hver tand for en dybdegående børstning og er samtidig nænsomt mod tandkødet - Genopladelig tandbørste med praktisk lithium-ion-batteri med lang levetid og batteriniveauindikator - Oral-B's børstehoved går fra fra grønt til gult baseret på individuel brug for at vise, hvornår det er tid til at skifte for at opretholde en 100 % børstningseffektivitet - Indhold: 1 tandbørste med 2 minutters timer, 1 oplader, 2 børstehoveder - Oral-B er det mærke, som flest tandlæger i verden bruger. Klinisk dokumenterede resultater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 8006540759790
EAN: 8006540759790
Varenr.: 3092972
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Pro 3 3000 Cross Action sort Edition
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B Pro 3 3000 Cross Action sort Edition billede

Produktinformation

Oral-B Pro 3 3000 Cross Action Black Edition er en genopladelig eltandbørste med en række smarte funktioner, som sikrer dig en effektiv og skånsom tandbørstning. Den er designet med 360 ° trykkontrol, som advarer dig med rødt lys, nedsat børstehastighed o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OralB
Kategori: Toothbrushes
EAN: 8006540759790
Varenr.: 121185
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral B Pro3000 Cross Action Tandbørste
399 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Pro 3 3000 CrossAction Elektrisk Tandbørste Sort
399 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oral B Pro3000 Cross Action Tandbørste
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B Pro 3 3000 CrossAction elektrisk tandbørste - sort
-13%419 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Szczoteczka Oral-B Pro 3 3000 Cross Act
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B Pro 3 3000 CrossAction elektrisk tandbørste - sort
-12%439 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B Pro 3 3000 Eltandbørste Black Edition 8006540759790 Modsvarer: N/A
529 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Pro 3 3000 CA Black Edition
-14%619 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK348 kr387 krKøb
2Proshop DK348 kr387 krKøb
3NiceHair.dk399 kr399 krKøb
4Kai Berntsen ApS399 kr399 krKøb
5CompuMail DK399 kr399 krKøb
6HvidevareShoppen.dk399 kr399 krKøb
7Boligcenter DK419 kr419 krKøb
8Ultrashop419 kr419 krKøb
9Vivas DK439 kr508 krKøb
10InkClub DK529 kr529 krKøb
11Estore DK619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka

PriceData har fulgt prisen på Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka i 169 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Szczoteczka Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3000 CrossAction Czarna + dodatkowa koncówka de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026348 kr17 kr (5%)
23. maj 2026365 kr2 kr (1%)
22. maj 2026367 kr12 kr (3%)
20. maj 2026355 kr44 kr (11%)
19. maj 2026399 kr64 kr (19%)
18. maj 2026335 kr13 kr (4%)
15. maj 2026348 kr31 kr (8%)
14. maj 2026379 kr1 kr (0%)
13. maj 2026380 kr1 kr (0%)
12. maj 2026381 kr36 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret