Gå til hovedindhold

Oral-B Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink

Oral-BTandbørsterEAN: 8700216612265
Pris fra 302 krtil 679,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 377,95 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Calm Pink
302 kr
Til butik
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Calm Pink billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 2 - Elektrisk Tandbørste - 3 Børsteindstillinger - Calm Pink

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 612265
EAN: 8700216612265
Varenr.: 1004164309
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Calm Pink
333 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO2 Series Calm Pink
-31%342 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral B Eltandborste iO2 Series Calm Pink billede

Produktinformation

Oral-B iO2 eltandborsten kombinerar skonsamma mikrovibrationer med ett unikt tandläkarinspirerat runt tandborsthuvud, - För känslan av en professionell rengöring varje dag. Byt ut dina Oral-B iO-borsthuvuden var tredje månad för bästa resultat, - 100 % renare tänder än med en vanlig manuell tandborste med Oral-B:s io-teknik: Tuff mot plack, skonsam mot tandköttet, - Utformad för enkel övergång till eltandborstar med bara 1 touchknapp, tyst ljud och lång batteritid, - Skydda tandköttet med den automatiska trycksensorn för tandköttet som minskar hastigheten och signalerar rött när du borstar för hårt, - Välj enkelt din perfekta rengöring med 3 tysta intensitetsnivåer: extra skonsam, skonsam och daglig rengöring, - Borsta tänderna den tid tandläkare rekommenderar med 2-minuters tandborstningstimer som påminner dig om att byta borstningszon var 30:e sekund, - Dra nytta av ett långvarigt batteri med indikator för låg batterinivå, - Oral-B`s runda borsthuvuden når dit rektangulära manuella borstar inte når. Upplev en bättre rengöring från Oral-B, det varumärke som flest tandläkare använder världen över, - Byt nu till Oral-B io för en perfekt rengöring.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8700216612265
Varenr.: D16507
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Calm Pink
419 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 2 Electric Toothbrush Calm Pink
479 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO2 Calm Pink
599 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ORAL-B iO2 Series Elektrisk tandbørste (Calm Pink)
599 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO2 Series Calm Pink
-13%609 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink
679,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK302 kr302 krKøb
2CS MEGASTORE DK333 kr372 krKøb
3Teknikproffset DK342 kr391 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5Lyko DK479 kr479 krKøb
6Proshop DK599 kr638 krKøb
7Komplett DK599 kr599 krKøb
8Estore DK609 kr609 krKøb
9Gucca.dk679,95 kr679,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink

PriceData har fulgt prisen på Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink i 149 dage. Laveste pris i perioden er 301 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 302 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 69 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral B - Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026302 kr3 kr (1%)
29. maj 2026305 kr4 kr (1%)
27. maj 2026309 kr3 kr (1%)
26. maj 2026312 kr3 kr (1%)
25. maj 2026315 kr3 kr (1%)
24. maj 2026318 kr3 kr (1%)
23. maj 2026321 kr3 kr (1%)
22. maj 2026324 kr3 kr (1%)
21. maj 2026327 kr3 kr (1%)
20. maj 2026330 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret