Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort

Procter & GambleMundplejeEAN: 8700216932820
Pris fra 389 krtil 519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 18. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste Marvel Spiderman
389 kr
Til butik
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste Marvel Spiderman billede

Produktinformation

Oral-B iO Kids - Elektrisk Tandbørste - Med Etui - Til Børn - 3D Tandpleje - 3 Børsteindstillinger - Marvel Spiderman

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Oral-B iO Kids Marvel Spiderman
EAN: 8700216932820
Varenr.: 1003830515
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Marvel Spiderman - med etui
-13%489 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Marvel Spiderman - med etui
-12%509 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste Marvel Spiderman
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK389 kr389 krKøb
2Boligcenter DK489 kr489 krKøb
3Vivas DK509 kr578 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort i 149 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B iO Kids Spiderman - elektrisk roterende tandbørste til børn, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026389 kr14 kr (4%)
1. jun. 2026375 kr13 kr (3%)
30. maj 2026388 kr16 kr (4%)
29. maj 2026404 kr11 kr (3%)
27. maj 2026393 kr4 kr (1%)
26. maj 2026397 kr4 kr (1%)
25. maj 2026401 kr4 kr (1%)
24. maj 2026405 kr36 kr (10%)
18. maj 2026369 kr3 kr (1%)
17. maj 2026372 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret