Gå til hovedindhold

ONEFORALL One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs

ONEFORALLElektronikEAN: 8716184073779
Pris fra 383 krtil 392,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,9 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 29. mar.

Sammenlign priser på One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All SV 9385 fjernsynsantenne Indendørs
383 kr
Til butik
One For All SV 9385 fjernsynsantenne Indendørs billede

Produktinformation

One For All SV 9385. Placering: Indendørs, Produktfarve: Sort, System for digitalt signalformat: DVB-T, DVB-T2. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: SV9385-5G
EAN: 8716184073779
Varenr.: 999516576
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL SV9385 5G
387 kr
Til butik
ONEFORALL SV9385 5G billede

Produktinformation

Indendørs TV-antenne leverer forstærket Freeview DVB-T/T2-modtagelse op til Full HD og har et indbygget 3G/4G/5G-blokeringsfilter samt integreret vidvinkelteknologi for et klarere digitalt TV-signal. ONEFORALL SV9385 5G er designet til maksimal digital TV-modtagelse, samtidig med at den hjælper med at afskærme mobiltelefonsignaler for at understøtte et krystalklart billede, med enkel opsætning via en medfølgende hurtig installationsvejledning og koaksialkabel. Kompatibel med Freeview (DVB-T/T2)-udsendelser Forstærket modtagelse for forbedret signalkvalitet 3G/4G/5G-blokeringsfilter for at reducere interferens fra mobilsignaler Integreret vidvinkelteknologi for at øge modtagekapaciteten og eliminere uønskede signaler Hurtig opsætningsguide og koaksialkabel medfølger Anbefales til brug inden for 25 km fra nærmeste sender Nyd klarere digital TV-modtagelse med en nemt installerbar indendørs antenne, der er bygget til at reducere interferens.

Produktspecifikationer

Mærke: ONEFORALL
Kategori: Antenne
Artikel nr.: SV9385-5G
EAN: 8716184073779
Varenr.: 3425461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs
392,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK383 kr383 krKøb
2Proshop DK387 kr426 krKøb
3CS MEGASTORE DK392,9 kr431,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs

PriceData har fulgt prisen på One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs i 179 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for One for All SV 9385 - Antenne - TV, HDTV, radio - indendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026383 kr15 kr (4%)
1. jun. 2026368 kr149 kr (68%)
29. mar. 2026219 kr219 kr (50%)
28. mar. 2026438 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026439 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026440 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026441 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026442 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026443 kr39 kr (8%)
20. feb. 2026482 kr39 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret