Gå til hovedindhold

OneforAll One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm

OneforAllElektronikEAN: 8716184074141
Pris fra 284 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 252 kr 23. maj

Sammenlign priser på One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One For All SV9440 aktiv DVB-T/T2 inomhusantenn med 5G LTE-filter, 45 dB
284 kr
Til butik
One For All SV9440 aktiv DVB-T/T2 inomhusantenn med 5G LTE-filter, 45 dB billede

Produktinformation

One For All SV9440 är en ny typ av platt antenn med en tjocklek på endast 1 mm*. Antennen har en kraftfull 45dB förstärkare, tack vare vilken antennen är helt rätt för en bebyggd yta. Antennen kan monteras på väggen med det medföljande väggfästet eller alternativt, t ex på en bordsskiva med medföljande stativ. Antennen kan även böjas +/- 90 grader från dess ändar. Ena sidan av antennen är vit och den andra är svart. Antennen har ett inbyggt 5G-filter som tar bort eventuella störningar som dessa signaler kan orsaka. Antennen kan ta emot DVB-T/T2-, HD- och DAB+-signaler. Antennen har en fast 3-meters antennkabel och levereras med separat transformator för antennförstärkaren. Antennen tar emot signalen upp till 25 kilometer från närmaste sändningsmast. *Med förstärkare ~2CM, Funktioner och specifikationer: 0 - 25 km räckvidd, Mottagning av TV-sändningar på UHF- och VHF-frekvenser, DVB-T/T2- och DAB+-mottagning, även den i högupplösning, Antennförstärkare: max 45 dB, 25 km räckvidd, 5G/LTE 700 filter, I paketet ingår en 3 m lång fast antennkabel, Antennmått: 238 x 141 x 44 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: ONE FOR ALL
Kategori: Antenner og tilbehør
EAN: 8716184074141
Varenr.: C57710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One for All SV 9440 - Antenne - fladt panel - HDTV, radio - indendørs
288 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL SV9440
349 kr
Til butik
ONEFORALL SV9440 billede

Produktinformation

Indendørs aktiv TV-antenne leverer Full HD-klar Freeview (DVB-T/T2)-modtagelse med indbygget 3G/4G/5G-blokeringsfilter og et ultratyndt vendbart sort/hvidt design til fleksibel placering. One for All SV 9440 er lavet til HDTV og radio, understøtter UHF og DAB+ og bruger et støjreducerende filter til at afskærme mobilsignaler for klar modtagelse; placer den ved siden af dit TV med den medfølgende stander eller montér den på væggen for en pæn opsætning. Freeview (DVB-T/T2)-modtagelse op til Full HD 3G/4G/5G-blokeringsfilter for reduceret mobilforstyrrelse UHF- og DAB+-kompatibel til TV og radio Ultratyndt fladpaneldesign med vendbare sort/hvide sider Mulighed for placering på stander eller vægmontering Inkluderer coaxialkabel og hurtig opsætningsguide Nyd en stilren installation og pålidelig indendørs modtagelse, der passer bedst omkring dit TV.

Produktspecifikationer

Mærke: ONEFORALL
Kategori: Antenne
Artikel nr.: SV9440-5G
EAN: 8716184074141
Varenr.: 3155271

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK284 kr333 krKøb
2CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm

PriceData har fulgt prisen på One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for One For All SV9440, Indendørs, Hvid, 1,5 m, DVB-T, DVB-T2, 25000 m, 75 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026284 kr4 kr (1%)
30. maj 2026288 kr22 kr (7%)
25. maj 2026310 kr38 kr (14%)
24. maj 2026272 kr20 kr (8%)
23. maj 2026252 kr58 kr (19%)
19. maj 2026310 kr21 kr (7%)
17. maj 2026289 kr3 kr (1%)
15. maj 2026286 kr31 kr (12%)
14. maj 2026255 kr1 kr (0%)
13. maj 2026256 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret