Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196667574
Pris fra 23,75 krtil 52 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,25 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,5 kr 4. apr.

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 30x30 mm grå ral 7035
23,75 kr
Til butik
Wdk kabelkanal 30x30 mm grå ral 7035 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 40 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: kabelkanal
Farve: lysegrå
EAN: 4012196667574
Varenr.: 0836105849
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO WDK 30030 kabelkanal 2000x30x30 mm, Lysegrå RAL 7035, 40 m
28,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 30x30 Mm Perlegrå, Ral 7035
29 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)
44,7 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 30X30 Mm Grå Ral 7035
46,39 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 30 x 30 mm (WDK30030), lysegr - 2 meter
52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
2vvsfittings.dk28,75 kr28,75 krKøb
3Elvvs.dk29 kr29 krKøb
4CS MEGASTORE DK44,7 kr83,7 krKøb
5Billigelogvvs.dk46,39 kr46,39 krKøb
6WATTOO.DK52 kr52 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 22,5 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 23,75 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202623,75 kr
18. apr. 202624,59 kr2,09 kr (9%)
4. apr. 202622,5 kr2,09 kr (8%)
3. apr. 202624,59 kr2,09 kr (9%)
29. mar. 202622,5 kr2,09 kr (8%)
27. mar. 202624,59 kr2,09 kr (9%)
11. mar. 202622,5 kr2,09 kr (8%)
10. mar. 202624,59 kr2,09 kr (9%)
6. mar. 202622,5 kr2,09 kr (8%)
5. mar. 202624,59 kr2,09 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret