Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196668533
Pris fra 227,41 krtil 2.135 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.907,59 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216,16 kr 7. maj

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227.41 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDK KABELKANAL 80X210 MM GRÅ RAL 7035
227,41 kr
Til butik
WDK KABELKANAL 80X210 MM GRÅ RAL 7035 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 8 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: OBO
Kategori: Kabler
EAN: 4012196668533
Varenr.: 15842574106959
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 80x210 mm grå ral 7035
248,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 80x210 Mm Perlegrå, Ral 7035
284 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 80X210 Mm Grå Ral 7035
478,04 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 80 x 210 mm (WDK80210), lysegr - 2 meter
539 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)
2.135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN227,41 kr227,41 krKøb
2MaintainIt248,75 kr248,75 krKøb
3Elvvs.dk284 kr284 krKøb
4Billigelogvvs.dk478,04 kr478,04 krKøb
5WATTOO.DK539 kr539 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.135 kr2.334 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 216,16 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 227,41 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 80 mm, bredde 210 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026227,41 kr8,03 kr (3%)
9. maj 2026235,44 kr19,28 kr (9%)
7. maj 2026216,16 kr41,34 kr (16%)
6. maj 2026257,5 kr41,34 kr (19%)
21. mar. 2026216,16 kr20,09 kr (9%)
20. mar. 2026236,25 kr20,09 kr (9%)
17. mar. 2026216,16 kr20,09 kr (9%)
16. mar. 2026236,25 kr20,09 kr (9%)
4. mar. 2026216,16 kr20,09 kr (9%)
3. mar. 2026236,25 kr20,09 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret