Gå til hovedindhold

OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W

OBH NordicaHårtørrereEAN: 5708642051958
Pris fra 359 krtil 719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W
-18%359 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W billede

Produktinformation

Hårtørrer leverer professionel luftstrøm med ioniserende teknologi, 3 varmeindstillinger, 2 hastigheder plus kold luft, en smal dyse, aftageligt filter og en 2,8 m ledning for fleksibel styling. Med OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 kan du forme og polere hår som i en salon, samtidig med at statisk elektricitet forebygges og der tilbydes en koncentreret, kraftfuld luftstrøm. Ionisator minimerer statisk elektricitet for mere skinnende, glattere hår Cool-knap låser frisuren fast med en blank finish Ergonomisk design holder den let og nem at håndtere Aftageligt filter gør vedligeholdelse lettere Leverer pålidelig ydeevne, der holder daglig styling effektiv og poleret.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: 5195
EAN: 5708642051958
Varenr.: 2621164
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OBH Nordica Björn Axén Tools AC 2000 W Hårtørrer
-20%396 kr
Før 496 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Björn Axén Tools AC 2000 W Hårtørrer billede

Produktinformation

Den professionelle hårtørrer AC 2000 fra Björn Axén Tools gør at du kan føntørre dit hår lige så flot derhjemme som hos frisøren. Den er en meget fleksibel, og har hele 3 varmeindstillinger, 2 hastigheder og Cool-shot.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Elektronik
Artikel nr.: 3005355195
EAN: 5708642051958
Varenr.: 3124930
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 5195 Björn Axén hårtørrer AC 2000 W
449 kr
Til butik
OBH 5195 Björn Axén hårtørrer AC 2000 W billede

Produktinformation

Hårtørrer Björn Axén model 5195 fra OBH Denne professionelle hårtørrer har medfølgende smalt fønnæb og diffuser. Den har ionisering der mindsker statisk elektricitet og krus af håret, samtidig med at det giver maksimal glans. Det kan være en god ide a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Hårtørrer
EAN: 5708642051958
Varenr.: 5708642051958
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 5195 Björn Axén hårtørrer AC 2000 W
469 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Björn Axén Tools Hårtork 5195
-24%533 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
OBH Nordica Björn Axén Tools AC Hair Dryer 2000 W
625 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårtørrer Björn Axén 5195 AC 2000W
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK359 kr398 krKøb
2Cocopanda DK396 kr396 krKøb
3HvidevareShoppen.dk449 kr449 krKøb
4Kai Berntsen ApS469 kr469 krKøb
5Teknikproffset DK533 kr592 krKøb
6Lyko DK625 kr625 krKøb
7Estore DK719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for OBH Nordica Hårtørrer Björn Axén Tools - 5195 - 2000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026359 kr37 kr (9%)
20. maj 2026396 kr43 kr (10%)
21. apr. 2026439 kr80 kr (22%)
11. apr. 2026359 kr80 kr (18%)
9. apr. 2026439 kr64 kr (17%)
27. mar. 2026375 kr64 kr (15%)
10. mar. 2026439 kr80 kr (22%)
24. feb. 2026359 kr80 kr (18%)
20. jan. 2026439 kr80 kr (22%)
3. jan. 2026359 kr80 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret