Gå til hovedindhold

Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W

ghdHårtørrereEAN: 5060777125950
Pris fra 529 krtil 779 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 469 kr 16. maj

Sammenlign priser på Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ghd Flight rejsehårtørrer - sort
529 kr
Til butik
Ghd Flight rejsehårtørrer - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: GHD
Kategori: Hårtørrer
Farve: 3
Artikel nr.: 99350169897
EAN: 5060777125950
Varenr.: 20316326
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ghd Flight+ Rejsehårtørrer Kompakt Letvægts Design
530 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ghd Flight Travel Hair Dryer - Black 1 piece
566 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W
639 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ghd Flight+ Rejsehårtørrer Kompakt Letvægts Design
649 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ghd Flight+ Travel Hair Dryer
-15%662 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
ghd Flight+ Flight or Flight + 2.0 Travel Hair Dryer
779 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
ghd Flight+ 2.0 1 pcs
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK529 kr568 krKøb
2CompuMail DK530 kr530 krKøb
3Teknikproffset DK566 kr625 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr708 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb
7Bangerhead DK662 kr662 krKøb
8Lyko DK779 kr779 krKøb
9NordicFeel DK779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W

PriceData har fulgt prisen på Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W i 179 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 544 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 507 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Hårtørrer ghd Flight+ rejsehårtørrer - kompakt 1.600 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026529 kr43,74 kr (9%)
23. maj 2026485,26 kr3,26 kr (1%)
22. maj 2026482 kr3,26 kr (1%)
21. maj 2026485,26 kr16,26 kr (3%)
16. maj 2026469 kr10 kr (2%)
24. apr. 2026479 kr39 kr (8%)
18. apr. 2026518 kr4 kr (1%)
17. apr. 2026522 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026515 kr7 kr (1%)
15. apr. 2026522 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret