Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml

NYX Professional MakeupForlængere til øjenbryn16 timers holdbarhedDaglig brynplejeEAN: 0800897129941

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! brynmascara i Espresso giver fylde og definition til brynene med vegansk formel og 16 timers holdbarhed. Læs mere

Pris fra 83 krtil 129,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 46,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 19. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Thick It Stick It Brow Mascara ##Espresso
83 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Thick It. Stick It!
101 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara - Espresso
112 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml
117 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara Espress
125 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nyx Professional Makeup - Thick It. Stick It! Brow Mascara - Espresso
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK83 kr83 krKøb
2Proshop DK101 kr140 krKøb
3Teknikproffset DK112 kr161 krKøb
4NordicFeel DK117 kr117 krKøb
5Lyko DK125 kr125 krKøb
6Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brynmascara Espresso

NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! brynmascara i Espresso giver fylde og definition til brynene med vegansk formel og 16 timers holdbarhed.

• Daglig brynpleje
• 16 timers holdbarhed

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! er en innovativ brynmascara i farven Espresso, der tager dine bryn til næste niveau. Formlen er beriget med plantebaserede fibre, der øjeblikkeligt giver fylde, farve og definition til brynene. Den veganske formel holder i op til 16 timer med en naturlig mat finish, der ikke smudser eller faler af. Mascaraen er nem at påføre med den præcise børste og kan bygges op lag for lag for at opnå det ønskede look - fra subtil til kraftig. Perfekt til at tæmme, tone og fortyke brynene på én gang, hvilket gør den ideel til både hverdag og aften.

Specifikationer

Type:Brynmascara
Farve:Espresso
Finish:Mat
Formel:Vegansk
Egenskaber:Smudssikker, flagesikker, transferresistent
Holdbarhed:16 timer
Nøgleingredienser:Plantebaserede fibre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder NYX Thick It. Stick It! brynmascara?

Formlen er designet til at holde i op til 16 timer med en holdbar, smudssikker finish.

Er produktet vegansk og dyrevenligt?

Ja, formlen er 100% vegansk og ikke testet på dyr, hvilket gør den etisk og bæredygtig.

Hvilken farve passer Espresso til?

Espresso er en dyb brun nuance, der passer perfekt til mørke hårfarver og giver et naturligt look.

Kan man bygge farven op for mere intensitet?

Ja, formlen er opbyggelig, så du kan påføre flere lag for at gå fra subtil til kraftig bryndefinition efter behov.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Espresso 7 - 7 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202683 kr5 kr (6%)
19. maj 202678 kr14 kr (15%)
11. maj 202692 kr6 kr (7%)
30. apr. 202686 kr8 kr (10%)
24. apr. 202678 kr8 kr (9%)
17. apr. 202686 kr15 kr (15%)
11. apr. 2026101 kr4 kr (4%)
9. apr. 202697 kr3 kr (3%)
5. apr. 2026100 kr3 kr (3%)
4. apr. 202697 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret