Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml

Pris fra 93 krtil 125 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 15. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde
-24%93 kr
Før 122 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde billede

Produktinformation

Få fuld kontrol over dine bryn med vores første brynmascara med vegansk formel* fra NYX Professional Makeup. Tyk det. Stick It! Er beriget med opbyggelige og farvede plantebaserede fibre, der holder i op til 16 timer, og som øjeblikkeligt tæmmer og styler dine bryn uden at smudse ud ved påføring. Giver en præcis påføring, naturlig finish og tykkere bryn. Opgrader dine bryn - fra intense, til mere intense til ekstremt intense! Fra NYX Professional Makeup - Din mester i øjenbryn. * Indeholder ingen ingredienser eller biprodukter af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsfarvning
Vægt: 18g
Artikel nr.: K33926
EAN: 0800897129897
Varenr.: B075436
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara - Cool Blonde
112 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara - Cool Blonde billede

Produktinformation

Ny vegansk ögonbrynsgel i 8 inkluderande nyanser med hög effekt för att färga, tämja och tätna alla typer av ögonbryn med en naturlig finish som varar i 16 timmar. Ultrabyggbara, tonade fibrer av vegetabiliskt ursprung tar ögonbrynen till nästa nivå med varje lager. Uppgradera dina bryn från tjocka till tjockare till tjockaste för en one-and-done-upplevelse. 7ml.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Øjenbryn gel
EAN: 0800897129897
Varenr.: C11029
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml
117 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml billede

Produktinformation

Transformer dine øjenbryn fra intensive til ekstremt intensiveNYX Professional Makeup Thick It. Stick It! øjenbryns mascara i Cool Blonde er din nye hemmelighed til perfekt formede og fyldte øjenbryn. Denne innovative veganske formel med farvede plantebaserede fibre giver dig muligheden for at opbygge intensiteten præcis som du ønsker - fra naturligt definerede til dramatisk fyldte bryn. Med op til 16 timers holdbarhed og en transfer proof-formel som hverken flager eller klistrer, får du professionelle resultater der holder hele dagen.Derfor kommer du til at elske denne øjenbryns mascaraOpbyggelig formel med plantebaserede fibre som giver fyldighed og naturlig finishHolder i op til 16 timer uden at flage eller klistreVegansk og duftfri formel som er skånsom mod hudenPræcis applicering som tæmmer og former brynene uden at klistreSådan får du det mest ud af din øjenbryns mascaraBørst brynene opad i den retning de naturligt vokser, applicer derefter formlen med børsten for at fylde ud og forme - byg op med flere lag for ønsket intensitet.Klar til at tage dine øjenbryn til næste niveau? Opdag NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel og mascaror
Størrelse: 7 ml
Artikel nr.: 106451
EAN: 0800897129897
Varenr.: 106451
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Bl
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK93 kr93 krKøb
2Teknikproffset DK112 kr161 krKøb
3NordicFeel DK117 kr117 krKøb
4Lyko DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Blonde 2 - 7 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202693 kr1 kr (1%)
15. maj 202692 kr1 kr (1%)
14. maj 202693 kr1 kr (1%)
13. maj 202692 kr1 kr (1%)
11. maj 202693 kr1 kr (1%)
10. maj 202692 kr1 kr (1%)
9. maj 202693 kr3 kr (3%)
8. maj 202696 kr2 kr (2%)
26. apr. 202698 kr1 kr (1%)
24. apr. 202699 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret