Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml

NYX Professional MakeupForlængere til øjenbryn16 timers holdbarhedDaglig brynmakeupEAN: 0800897129927

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brow Mascara i Cool Ash Brown giver fylde og farve til bryn med 16 timers holdbarhed. Vegansk formel med plantefibre. Læs mere

Pris fra 83 krtil 129,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 46,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,28 kr 17. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Thick It Stick It Brow Mascara #Cool Ash
83 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash brown
-24%93 kr
Før 122 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brow Mascara 7 ml - Cool Ash Brown
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brow Mascara- Cool Ash Brown
101 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara - Cool Ash Brown
115 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml
117 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool As
125 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nyx Professional Makeup - Thick It. Stick It! Brow Mascara- Cool Ash Brown
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK83 kr83 krKøb
2Bangerhead DK93 kr93 krKøb
3NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
4Proshop DK101 kr140 krKøb
5Teknikproffset DK115 kr164 krKøb
6NordicFeel DK117 kr117 krKøb
7Lyko DK125 kr125 krKøb
8Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brow Mascara Cool Ash Brown

NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brow Mascara i Cool Ash Brown giver fylde og farve til bryn med 16 timers holdbarhed. Vegansk formel med plantefibre.

• brynmascara
• øjenbrynsgel
• makeup
• NYX
• vegansk makeup
• brynfarve
• askebrun
• Daglig brynmakeup
• 16 timers holdbarhed

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Thick It. Stick It! Brow Mascara i Cool Ash Brown er en revolutionerende brynmascara som giver øjeblikkelig fylde og farve til dine bryn. Den veganske formel indeholder plantebaserede fibre der bygger lag på lag for maksimal tykkelse. Med præcis applikator og 16 timers holdbarhed former og tæmmer den brynene perfekt. Den smudssikre og transferresistente formel giver et naturligt look der holder hele dagen. Ideel til daglig brug for alle der ønsker definerede og fyldige bryn med professionel finish.

Specifikationer

Farve:Cool Ash Brown
Effekt:Opbyggelig, fortykker, toner, tæmmer
Finish:Naturlig
Formel:Vegansk med plantefibre
Volumen:7 ml
Egenskaber:Smudssikker, transferresistent, flagesikker
Holdbarhed:16 timer
Produkttype:Brynmascara

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder NYX Thick It. Stick It! Brow Mascara?

Denne brynmascara holder i op til 16 timer uden at tvære ud eller smitte af.

Er NYX Thick It. Stick It! Brow Mascara vegansk?

Ja, formlen er 100% vegansk og indeholder ingen ingredienser eller biprodukter af animalsk oprindelse.

Kan man bygge flere lag med denne brynmascara?

Ja, den opbyggelige formel med plantefibre gør det muligt at påføre flere lag for ekstra fylde og tykkelse.

Hvordan påfører man NYX Thick It. Stick It! Brow Mascara?

Børst brynene opad i hårenes vækstretning med den præcise applikator. Tilføj flere lag efter behov for øget fylde.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for NYX Professional Makeup Thick it. Stick it! Brow Mascara Cool Ash Brown 5 - 7 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202683 kr5 kr (6%)
20. maj 202678 kr5 kr (6%)
19. maj 202683 kr4 kr (5%)
13. maj 202687 kr1 kr (1%)
11. maj 202688 kr2 kr (2%)
30. apr. 202686 kr8 kr (10%)
24. apr. 202678 kr5 kr (6%)
22. apr. 202683 kr5 kr (6%)
20. apr. 202678 kr5 kr (6%)
19. apr. 202683 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret