Gå til hovedindhold

Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680036880
Pris fra 265 krtil 573 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 308 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Nuxuriance Ultra - Day Cream - All Sin Type 50 ml
265 kr
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra - Day Cream - All Sin Type 50 ml billede

Produktinformation

Den første globale anti-aging creme, der er mere effektiv end retinol med en universel tekstur til alle hudtyper. Denne cremede creme retter sig mod de vigtigste tegn på aldring for en synligt yngre hud. Huden bliver øjeblikkeligt fyldig og tonet. Den bli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
EAN: 3264680036880
Varenr.: 3267396
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Nuxuriance Ultra Day Cream 50 ml
369 kr
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra Day Cream 50 ml billede

Produktinformation

Nuxe Nuxuriance Ultra Day Cream er en luksuriøs dagcreme designet til at bekæmpe aldersrelaterede hudproblemer. Den indeholder safranblomst, bougainvillea og ibisco-blomster, der hjælper med at genopbygge hudens struktur og reducere synlige tegn på ældning. Rens først dit ansigt og påfør derefter en passende mængde creme i ansigtet og på halsen. Cremen kan bruges dagligt om morgenen og passer godt under makeup, da den giver en glat og fugtet base.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Ansigtscreme
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3264680036880
EAN: 3264680036880
Varenr.: 3264680036880
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Nuxuriance Ultra - Day Cream - All Skin Type, 50ml.
411,95 kr
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra - Day Cream - All Skin Type, 50ml. billede

Produktinformation

Den første globale anti-aging creme, der er mere effektiv end retinol med en universel tekstur til alle hudtyper. Denne cremede creme retter sig mod de vigtigste tegn på aldring for en synligt yngre hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Nuxe Nuxuriance Ultra - 40+
EAN: 3264680036880
Varenr.: 43747
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Nuxuriance Ultra Day Cream 50 ml
-31%418,29 kr
Før 610 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Nuxuriance Ultra Day Cream All Skin Types (50 ml)
-26%449 kr
Før 610 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream 50 ml
484 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml
573 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk265 kr265 krKøb
2Beautycos DK369 kr398 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk411,95 kr411,95 krKøb
4NiceHair.dk418,29 kr418,29 krKøb
5Bangerhead DK449 kr449 krKøb
6Lyko DK484 kr484 krKøb
7NordicFeel DK573 kr573 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Nuxe Nuxuriance ULTRA The Global Anti-Aging Cream - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026265 kr4 kr (2%)
20. maj 2026261 kr5 kr (2%)
19. maj 2026266 kr26 kr (11%)
13. maj 2026240 kr11 kr (4%)
5. maj 2026251 kr11 kr (4%)
3. maj 2026262 kr11 kr (4%)
29. apr. 2026273 kr28 kr (11%)
28. apr. 2026245 kr28 kr (10%)
27. apr. 2026273 kr28 kr (11%)
26. apr. 2026245 kr18 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret