Gå til hovedindhold

Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680044311
Pris fra 338 krtil 695 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Nuxuriance Ultra Exception Day & Night Cream 75 ml
338 kr
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra Exception Day & Night Cream 75 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Nuxe, Navn: Nuxe Nuxuriance Ultra Exception Day & Night Cream 75 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Dagcreme
EAN: 3264680044311
Varenr.: D21798
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-Wrinkle Day & Night.
340 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
NUXE Nuxuriance Ultra The Exeptional Cream, 75ml.
499,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Nuxuriance Ultra The Exceptional Cream (75 ml)
-26%545 kr
Før 740 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Nuxuriance Ultra The Exceptional Day & Night Cream 75 ml
-25%558,18 kr
Før 740 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml
587 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exceptional Cream 75 ml
695 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK338 kr387 krKøb
2Proshop DK340 kr379 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk499,95 kr499,95 krKøb
4Bangerhead DK545 kr545 krKøb
5NiceHair.dk558,18 kr558,18 krKøb
6Lyko DK587 kr587 krKøb
7NordicFeel DK695 kr695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml i 167 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Nuxe Nuxuriance ULTRA The Exceptional Day & Night Cream 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026338 kr8 kr (2%)
26. apr. 2026346 kr14 kr (4%)
11. apr. 2026360 kr10 kr (3%)
18. mar. 2026370 kr6 kr (2%)
19. feb. 2026364 kr7 kr (2%)
7. feb. 2026357 kr7 kr (2%)
5. feb. 2026350 kr18 kr (5%)
2. feb. 2026368 kr3 kr (1%)
23. jan. 2026371 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026372 kr33 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret