Gå til hovedindhold

Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680034510
Pris fra 210 krtil 418 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 208 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lips Contour 15 ml
210 kr
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lips Contour 15 ml billede

Produktinformation

Den naturlige anti-age-løsning, mere effektiv end retinol. Målrettet de specifikke udtrykslinjer i øjnene og smilet for synligt yndre hud. Resultatet er en tidløs forvandling: Hævelser og mørke rande reduceres, øjnene er glattere og mere udhvilede. Øjen- og læbekonturer.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3264680034510
EAN: 3264680034510
Varenr.: 3267390
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles
212 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Nuxuriance Ultra Eye and Lip Contour Global Anti-aging, 15ml
296,95 kr
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra Eye and Lip Contour Global Anti-aging, 15ml billede

Produktinformation

Den naturlige anti-age-løsning, mere effektiv end retinol. Målrettet de specifikke udtrykslinjer i øjnene og smilet for synligt yndre hud. Resultatet er en tidløs forvandling: Hævelser og mørke rande reduceres, øjnene er glattere og mere udhvilede. Øjen-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Nuxe
EAN: 3264680034510
Varenr.: 19939
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Nuxuriance Ultra Eye & Lip Cream 15 ml
-31%305,15 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Nuxuriance Ultra Eye And Lips Contour (15 ml)
-27%326 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Eye And Lip Contour 15 ml
340 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Nuxuriance ULTRA The Eye & Lip Contour Cream 15 ml
351 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Nuxuriance ULTRA Eye & Lip Contour - 15 ml
418 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK210 kr249 krKøb
2Teknikproffset DK212 kr261 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk296,95 kr296,95 krKøb
4NiceHair.dk305,15 kr305,15 krKøb
5Bangerhead DK326 kr326 krKøb
6Beautycos DK340 kr369 krKøb
7Lyko DK351 kr351 krKøb
8NordicFeel DK418 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles i 151 dage. Laveste pris i perioden er 202 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour 15 ml Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026210 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026208 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026209 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026210 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026211 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026216 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret