Gå til hovedindhold

Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium

NordtronicLamperEAN: 5704629005532
Pris fra 85 krtil 129 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, børstet alu, indendørs brug
85 kr
Til butik
NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, børstet alu, indendørs brug billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 12020000
EAN: 5704629005532
Varenr.: 20612558
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium
-9%86 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium billede

Produktinformation

Indbygningsspot i børstet aluminium fra Nordtronic Nordtronic Quick Install G2 kombinerer førsteklasses kvalitet med et stilfuldt design. Den matte finish gør den ideel til renoveringer med nymalede lofter, hvor du ønsker et flot udtryk uden blanke overfl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: brushed aluminium
Størrelse: diameter 87 mm, height 63 mm, cut-out 75 mm
EAN: 5704629005532
Varenr.: 6242005537
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium
86 kr
Til butik
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium billede

Produktinformation

Indbygningsspot med GU10 i børstet stål Nordtronics Quick Install er et downlight der både er nemt og hurtig at montere. Den er blevet godkendt til installation direkte i brændbart materiale eller isolering. Spotten har en indbygningshøjde på 63 mm, hvilk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: brushed aluminium
Størrelse: diameter 87 mm, height 63 mm, cut-out 75 mm
EAN: 5704629005532
Varenr.: 6242005537
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Quick Install G2 Børstet Alu GU10 H63mm
89,25 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Quick Install G2 Børstet Alu GU10 H63mm
89,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Quick install g2 gu10 alu inde
98,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium
115 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
2Greenline86 kr86 krKøb
3LavprisEl86 kr86 krKøb
4LampeGuru.dk89 kr89 krKøb
5EL-GROSSISTEN89,25 kr89,25 krKøb
6EL-NETSALG89,25 kr89,25 krKøb
7MaintainIt98,75 kr98,75 krKøb
8LavprisVVS115 kr115 krKøb
9BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium i 181 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, børstet aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202685 kr1 kr (1%)
6. maj 202686 kr1 kr (1%)
15. apr. 202687 kr1 kr (1%)
2. mar. 202688 kr4 kr (4%)
1. mar. 202692 kr4 kr (5%)
25. feb. 202688 kr1 kr (1%)
7. feb. 202689 kr6 kr (6%)
6. feb. 202695 kr6 kr (7%)
1. feb. 202689 kr6 kr (6%)
31. jan. 202695 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret